Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy kutya havonta?

Mennyibe kerül egy kutya havonta?

Figyelt kérdés

csak az ételre gondolok és egyéb költségekre ha vannak

egy nagytesű kutyáról volna szó viszont most még kicsi

mennyibe kerül a kajáltatása és az évi dolgok oltás stb?

+ chipeztetés ivartalanítás...

Kan kutya


2011. máj. 27. 15:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
2011. máj. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Az ivartalanítás kb egy 15-ös kannak.Ezt is ha lehet az első évben.
2011. máj. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

köszi a választ

nyáron fogok keresni 30körül abból simán megvan havonta ugye?

suliidőbe 20 körül keresnék az is megvan

és a chipezés az mennyi?

2011. máj. 27. 16:10
 4/21 anonim ***** válasza:
A kutyádra a minimális összegtől a csillagos egekig költhetsz. Úgy értem, hogy a legszükségesebb dolgokon kívűl. Én például tápot nem adtam neki soha /meg sem ette/, inkább főztem neki, de az oltásokat, az ivartalanítást, a chipet, a szájkosarat és ha lesz ebadó, azt is fizetni kell. Ha kozmetikába kell hordanod, azt is. Aztán ha valami flancot akarsz, akkor nincs határ.
2011. máj. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Mindegyik összeg elég kell, hogy legyen rá.
2011. máj. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
5000 ft a chip, egy 15 kg táp kb 5-6 ezer ft a jobb. szóval nem teszkós de nem is a legdrágább, a mi újfundlandi kutyán viszont nem nagyon szerette a tápot így kellett neki főznünk csontot meg ilyeneket mert csak azt ette meg. meg maradék.:D de ha még kicsi a kutyus akkor rá lehet szoktatni a tápra nekem most boxerom van ő imádja:D amikor kicsi volt kicsi vízzel fel puhítottam neki így össze tudta rágni. az oltásért évente én 5000 forintot fizetek én klinikára viszem, de ott kapok mellé egy kis zacskó tápot meg féregtelenítőt. Egy nagytestű kutya 15 kg tápot havonta meg eszik. naponta egyszer kell adni neki enni (este) nekünk egyik kutyánk se halt még éhen de azért napközben mindig kapnak valami maradékot!!!:))) rem segít.
2011. máj. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

hát az biztos h kozmetikát az én kutyám messziről se fog látni

házőrzésre kell nem mutogatni hogy mennyi pénzem van:D

2011. máj. 27. 16:15
 8/21 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló pont ilyen válaszra vártam és igen sgít:D köszi

akkor kb a táp neki havi 5-6ezer ft +ha van maradék akkor azt is odadom

2011. máj. 27. 16:17
 9/21 anonim válasza:

:)))Nincs mit:)


nekünk se volt kozmetikázva az újfunlandink ( hosszú szőrű) csak fésültük és szép volt a szőre:D De szerintem elöszőr ne vegyél majd nagy tápot hátha nem ízlik neki van több féle csirkés marhás mi csirkéset veszünk. meg felesleges ha még kicsi akkor, nem eszik olyan sokat úgysem.

2011. máj. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

kutyakonzerv az drága neki ugye?

ha főzök mit főzzek?

uncsimék adnak neki csirkelábat az jó?

2011. máj. 27. 16:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!