Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dog Chow, Happy Dog, Josera?...

Dog Chow, Happy Dog, Josera? Vagy valami más ebben az árban?

Figyelt kérdés
Dog Chowt kap a kutyám, néha Happy Dogot, ha épp le van akciózva. Ennél drágábbat sajnos nem tudok neki venni. A Josera még lehet, hogy beleférne (nem tudom, pontosan mennyibe kerül). Mire lenne érdemes váltani? Ha Joserára, akkor melyik fajtájára? (Közepes testű, 1 másfél éves kutya)
2011. máj. 27. 22:51
 1/10 zsopega ***** válasza:
Az én kutyám 24 kiló, 10 hónapos keverék. Csirkeallergiás, ez nehezítette a dolgomat. Rátaláltam a Brit Care tápokra és bevált. Kimondottan a fejlődésben lévő kutyáknak való, igaz, nem a legolcsóbb, de nem szemét. Én három havonta rendelek, akkor kb. 12.000 ft, de ez elég. És szereti.
2011. máj. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én a 2 kutyámat 2 féle joserával etetem,nekünk az vált be, szeretik, szépek tőle.
2011. máj. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

mondjuk abból a legolcsóbb a josera economy 20kg kb 8500ft ez nektek is jó lenne, de én most fogok váltani (ha elfogy) a tacskónak a festiválra ami 15kg és 11000ft, de jobb minőségű is. de az economy is teljesen jó középkategória. meg sztem durván olcsó.

az én tacsim öszvissz 8 kg ugyh végülis így nem drága a váltás.

2011. máj. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az enyém Joserát eszik meg néha keverjük Happy Doggal. Nekünk árban is és minőségben is bejött a Josera Regular és az Economy is.
2011. máj. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2011. máj. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is Joserával etetek. A Lamb and Rice-szal ill. az Agiloval. Teljesen meg vagyok velük elégedve. Legközelebb kipróbálom az Active-ot mert összetételben ugyanaz mint az Agilo csak nem 15 hanem 20 kiló és kilogrammra leosztva olcsóbb.

Nem akarok hülyeséget mondani de szerintem a Josera ill valaki itt említette a Britet ami hasonlóan jó, jobb árban vannak mint a Dog Chow v. a Happy dog.

2011. máj. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

jahh a lamb and rice nekem is bejött, mert tényleg nem kamu, valóban nincs benne csirke.sokra azt irják h érzékeny kutyáknak, de aztán meg ráirva találod h baromfihusliszt...

a regular miben különbözik az economytól?

2011. máj. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tapasztalat:

Happy doggal etettem, most vettem neki a decathlonba tápot. 15 kg 7000 körül van, 30%hús van benne. Semmi rossz tapasztalatom nincs vele kapcsolatban, a szőre szép, a széklete jó. Zöld színű a zsák, a honlapon meg tudod nézni.

2011. máj. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell váltanod, nem kell prémium táppal etetni a kutyát ahhoz, hogy egészséges legyen. A Dog Chow egy jó táp, és azzal etetem a goldimat, és nagyon bevált. :)
2011. máj. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi BRIT tápot adunk a dobermann-nak. Meg vagyunk elégedve vele.
2011. máj. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!