Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek az angol...

Mi a véleményetek az angol bulldogról?

Figyelt kérdés
Nem kertes házban lakunk,de elhatároztuk,hogy veszünk egy kutyát.Volt már kutyánk,de nem tudom,hogy ez jó ötlet-e.Az apámnak megtetszett és nem tudom,hogy belemenjek-e.
2011. máj. 31. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jópofa kutya, ha másnál látok egyet mindig nagyon tetszik, de én magamnak nem tartanék. Azt mondják sok gond van vele, hamar megbetegszenek, és sokat fingik.
2011. máj. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Én nem tartanék angol bulldogot, tényleg nagyon kényes fajta, egy csomóféle betegségre hajlamos.
2011. máj. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van és imádom. Fajtajellemzőkkel ellentétben futóbolond :)
2011. máj. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Nekem mindig únszinpatikus volt,már csak azért is mert ez a fajta az ember nélkül már rég kihalt volna.Aztán kaptunk egyet.2 hét alatt mindenkit levett a lábáról.Felnőtt szuka volt.A "volt" csak azért,mert mire mindenki megszerette,egyik percről a másikra,felfújódott,és elpusztult.Mindenféle előjel nélkül.2 hetet töltött nálunk,de azóta is siratom.Ennek ellenére sem merném még egyszer vállalni.Még másét,megőrzésre sem.
2011. máj. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem mint kutya, nagyon tetszik. De viszont, valóban nagyon kényes fajta, sok betegség jellemző rá. Rövid orrszerkezete miatt légzési problémák, stb.
2011. máj. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tartanék ilyen fajtát, mert nagyon nem tetszik.
2011. máj. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 xnorkax ***** válasza:
Elég kényes fajta, én nem merném bevállalni. Amúgy kinézetre nekem nem annyira tetszik, de ettől függetlenül aranyos. :)
2011. máj. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!