Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Külföldön mennyibe kerülne...

Külföldön mennyibe kerülne egy border collie kölyök?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 09:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nyugat európát tudom mondani,ott egy jó kennelből származó kölyök 600 euró körülvan
2011. jún. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Attól függ melyik külföldön.
2011. jún. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Az enyém Olaszországból van 1000 euró volt.

Barátnőm Horvátországból vett, ott 850 volt. Megint másik ismerős Angliából, 750 fontért hozta. Egy ismerős Ausztriából 1300ért, másik lány szintén Ausztriából 1000ért.


Lehet válogatni. Kennel és párosításfüggő.


Milyen célra szánod a kutyát?

2011. jún. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
egy továbbtenyészthető megbízható egyed min. 3000 euro
2011. jún. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

utolsó: amit írtál eget verő hülyeség...és még nem is igaz.

Ahonnan én vagy ismerőseim vettünk kutyát mind megbízható és továbbtenyészthető kutyák. Kölyök kutyát 800-1500 euró között lehet találni - kennel és párostíásfüggő. 2000-3000 euró környékén már a képzett terelőkutyák vannak, fantasztikus vérvonallal. De ilyet kötve hiszem h bárki is akar Magyarországon, ill. ilyet találni szintén kihívás mivel a legtöbb kennelnél nincs ilyen kutya.

2011. jún. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

első vagyok

Szerintem a kérdező nem tenyészkutyát keres (akkor nem itt kérdezne) hanem csak egy jó kennelből származó bordert.

(ja,és remélem nem eladni akar,mert akkorviszont ne is próbálkozzon, eredmény nélküli,papírnélküli kutya kint is van rengeteg, nem fizetik meg a chip és az oltásokárát érte)

2011. jún. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem áll szándékomban se tenyészteni, se eladni :).

Agilityre keresek kutyát és hát konkrétan azért is akarok külföldről, mert ott már találni kimondottan agilitys almokat. Magyarországgal tisztában vagyok mennyibe jönne, de külföldet nem tudtam és hát azért még sem akartam megkérdezni, mert valószínű feleslegesen vártam volna a választ és szerettem volna tudni vajon hol tartnak jelenleg az árak, mennyit kellene beleinvesztálnom.


10:17es köszönöm a válaszod, talán sejtem is kikről van szó melyen kennelekről :).

2011. jún. 2. 22:47
 8/16 anonim ***** válasza:

Most már azért Magyarországon is alakulnak - ha nem is agilitys vonalak - de agilitys almok ;o)

Ha érdekel, lesz Taff x Brill alom és egy Iggy x Joy (és az jó kérdés h a Taff x Neon babákból van-e még)... és valamikor én is (ha sejted h ki a kutya) tervezek ;o)

2011. jún. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Valóban? Ezekről nem is hallottam, de jó tudni róluk. :)

Hát ha jól sejtem Havanna Summer(?) azaz Suvi gazdája vagy :).

Ha vele, húúh az jól hangzik :D

2011. jún. 2. 22:53
 10/16 anonim ***** válasza:
talált, süllyedt :o)
2011. jún. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!