Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért cipeli őket át?

Miért cipeli őket át?

Figyelt kérdés
Kutyánk szerdán szült meg 10 egészséges kiskutyát, még szülés közben át lett pakolva a kutyaházba, ami a házunk fala melletti hatalmas elkerített részen van. Az apa kutya miatt, igaz nem merne bejönni, mert az anya nem engedi, de a biztonság kedvéért. És ott gödröket ás, és napi 2x átcipeli őket a szájába. Oda viszi őket a sárba, a meleg, törölközős kutyaházból. Ezt miért csinálja? Melege van, vagy azt hiszi, hogy a kicsiknek van melege? Mert néha csak 3at, 5öt visz át. Lehet hogy azért, mert tudja hogy egyszerre nem tudja őket szoptatni? És a szaporítós dumákat nem kérném. köszi.
2011. jún. 5. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Túl melegnek találja a házat. Jobban jártok kemény papírdobozos aljzattal. Azt cserélni is könnyű. Árnyékban van az a ház?
2011. jún. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem kutyaházban kellett volna lennie a kölyköknek,hanem valami zárt helyiségben pl. elletőláda a garázsban,akkor nemfogja elvinni őket,egyébként milyen fajtáról lenne szó ha szabad megkérdezni? :)
2011. jún. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, valószínű, hogy melegük van!Mindenképpen javítsatok a helyzeten, mert különben hőhutát kapnak!
2011. jún. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ramóna.. kaukázusi kutyák.. minek szaporítotok fölöslegesen?
2011. jún. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A francnak pakolgatjátok szülés közben, elletőládát kellett volna csinálni neki, odaszoktatni, és hagyni ott kölyköket nevelni. Egy kutyaház nem arra való, hogy felneveljenek benne egy alom kölyköt. Valószínű a mama érzi, hogy ha megnőnek a kölykök, marhára nem fognak beférni, meg meleg is, meg fülledt, nem jó és kész. Eleve nem tudom, miből gondoltátok, hogy ebben a csodás 40 fokban egy meleg kutyaházra lesz igénye...
2011. jún. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
hűűű de higiénikus...azért cipeli őket át mert nem érzi biztonságosnak a helyet. Kutyaházban nem lehet kölyköket nevelni, ilyen idős kölyköket meg még nem kellene kitenni, hiába van meleg kinn tele van bacikkal bármit elkaphatnak. Most nem mesélném el, hogy hogyan is kellene mert fáradt is vagyok és úgyis csak a falnak beszélnék.
2011. jún. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gondolom a szüleid miatt vannak almok, mármint ők nem ruháznak be ivartalanításra stb. Benned azért megvan a szikra hogy normálisan tarts kutyát ( én úgy érzem) , miért nem várod ki azt az időt amíg te dönthetsz arról hogy tartod a saját kutyádat és nem a szüleid?

Mert jelen helyzetben ez lenne, és az 100% hogy lennének kau-német dog/bernáthegyi keverékeitek, ha ezt a helyzetet sem tudjátok megoldani, ahogy írtad máskor, folyamatosan vannak kölykök nálatok.


Bocs, hogy keverem a kérdéseidet, de minden bernáthegyis, dogos kérdést elolvasok, nagyon szeretem őket, ha te is, akkor tudsz mérlegelni ( jelenleg én is a német dog vásárlására várok, de nem adottak még a feltételek, így marad a várakozás egy darabig, ha később veszem jobb lesz neki is, nekem is).

2011. jún. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Húúúú, hogy mennyire várom én már az ebadó bevezetését...
2011. jún. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!