Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lassan hat hónapos lesz a...

Lassan hat hónapos lesz a yorkim, de lekonyul a füle. Mit lehet tenni ez ellen? Műtétre nem gondolok.

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Tudod, ha elveszítenéd egy szemét alak miatt a yorkidat, akkor eszedbe se jutna ilyesmin gondolkodni.

A kutya maradjon kutya...ha lekonyul a füle, akkor had konyuljon !

Amikor Yodát (+) elhoztuk a tenyésztőtől szig.szalaggal kötötte fel a fülét, mi csak lestünk, azt hittük így kell lennie. Na, másnap az állatorvostól kaptunk, és jogosan.

Azért gondold át te is!

2011. jún. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Nekünk is lekonyult a füle kicsi korában, és ragasztani kellett, hogy felálljon, és utána szépen úgy is maradt neki. Azt nem tudom sajnos, mennyi ideig meg hogyan kellett, mert még kicsi voltam akkor, nem emlékszem, szüleim csinálták.
2011. jún. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

Megfelelő a tápláléka? Kölyök kutyának való?

Egy kis kálcium tablettával még segíthetsz rajta. Persze, az is lehet, a szülőknél is baj volt a fültartással.

2011. jún. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

Elviszed kozmetikushoz, és megkéred, hogy tolja le teljesen a szőrt a füléről. Érdemes 2 hetente levágatni, mert sok esetben a szőr húzza le.

Ha nem áll fel akkor sem, akkor lehet ragasztani.


Egyébként ilyen műtét nincs, műtéttel nem lehet felállítani.

2011. jún. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

Valószínű "jó kis helyről" vehetted a kutyádat gratulálok hozzá.......

6hónapos korban már igencsak állnia kéne a fülecskéknek.

ragaszd fel a füleit,lehetőleg kösd össze a kettőt...minél hamarabb,2napra kösd aztán fél napig pihenjen

2011. jún. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Törzskönyvezett?A szerződésben biztos kitértek,ilyesmire,és hogy mi a teendő ilyenkor.Ha nincs tk,akkor nem is biztos,hogy fajtatiszta.Akkor viszont,örülhetsz,ha csak ennyi baja lesz,hogy nem áll fel a füle.De hobby kutyának nem értem,miért olyan nagy gond,szerintem még aranyosabb is.
2011. jún. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szörnyűek vagytok !

Mint egy tárgyról, úgy beszéltek szegény kutyusról, pedig ő csak kutyus szeretne lenni.

Nem tudom mit szólnátok hozzá, ha titeket azért nem fogadnának el, mert nem tökéletes pld. az alakod?

2011. jún. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

+Kedved" utolsó hozzászóló!!

Igen,minden bizonnyal egy kutyusról beszélünk.Egy yorkshire terrierről.Nem egy tacskóról,magyar vizsláról,labradorról,...náluk fajtajellemző a lelógó fül.De egy yorkinál nem az.Nyilvánvalóan,ha a gazdi nem fajtatiszta kutyust vett volna,totál mindegy lenne neki,milyen a kutyája füle.....Én sem örülnék személy szerint,ha az én kutyáim füle lekonyulna..főleg úgy,hogy tudom bvan rá mód,hogy szépen az ég felé nézzen....

2011. jún. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!