Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől kaphat bélcsavarodást a...

Mitől kaphat bélcsavarodást a kutyám, mik a tünetei?

Figyelt kérdés

Bocsi de csak azért kérdezem mert láttam egy filmet amibe igy hal meg a kutyi a filmben és beparáztam.

Hála semmi baja a kutyimnak csak kiváncsi vagyok.

Köszönöm.


2009. márc. 22. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Ha a Marley és én-re gondolsz, ott pontosan el is mondják mik lehetnek az okai...
2009. márc. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segitséget de végigbőgtem a végét igy semmit nem hallottam.Azért kérdeztem meg.
2009. márc. 22. 12:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyomorcsavarodást, vagy bélcsavarodást a kutya nagy mennyiségű vagy emészthetetlen táplálék elfogyasztása utáni erős mozgásnál kap általában. A nagytestű kutyák könnyebben mint a kicsik.

A kutya levert, hány, öklendezik, nem eszik, nem kakil. Nagyon gyorsan orvoshoz kell menni vele, legtöbbször csak az azonnali műtét segít.

2009. márc. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!Remélem soha nem tapasztalom meg.

Akkor vacsi utánn ne nagyon mozogjon a kutyus...

2009. márc. 22. 13:00
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne nagyon. A mély mellkasúak főleg ne. A tünetek között szerepel az is, hogy nem fekszik le a kutya csal áll egy fura merev pózban és próbál hányni. Azonnal műteni kell, mert ilyen esetben néhány óra, azt vége.
2009. márc. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szegény Marley kutya...:( Olvastam a könyvet és végig fetrengtem a röhögéstől, a végén meg úgy bömböltem, hogy majdnem belelázasodtam. Nem is tudom megnézzem-e a filmet, mert borzasztó lesz.:(

Igen, evés után ne futtasd a kutyádat. Sokszor úgy kiakadok, ha valaki mondja, hogy megeteti a kutyát, aztán mennek sétálni meg dobálja neki a faágat, hogy kifáradjon. A tudatlan agyáig meg nem jut el, hogy minden nap csak a szerencsén múlik, ha nem öli meg ezzel a kutyáját.

2009. márc. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én is lagyon sajnáltam a kutyust én is végig nevettem mert eszméletlen milyen rossz volt...dehát a végén végignézni ahogyan szenved és elaltatják uuuu hát az komolyan azt sirás nélkül nem lehet kibirni sirás bőgés..:-(( De még a párom is sirt pedig 33 éves pasi.De nézde meg a filmet ajánlom komolyan csak kell egy 100 as zsepi.A könyvet nem olvastam nincs összehasonlitási alapom de a film az nagyon aranyos.Nem futtatom este 7 körül kap vacsit és előtte van játék meg rohangálás.Roti németuhász keverék kutyim van Ő veszélyeztetett inkább?Jó nagy kutyus.
2009. márc. 22. 16:23
 8/8 anonim ***** válasza:
jó az a film csak ne lenne olyan vontatottan dög unalmas.. szerintem ha olvastad a filmet ne nézd meg mert csak elrontja az illúziókat:S
2010. febr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!