Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam le golden...

Hogy szoktassam le golden retriveremet, hogy ne legyen agresszív kajaosztásnál? (8 hónapos)

Figyelt kérdés
Rajta kívül van egy német juhászom és egy keverék kutyusom.A keverékkel szokott agresszív lenni.Morog rá és odakap.Külön etetem őket de elég nehéz szétválasztani mikor viszem a kaját nekik.Én nem is merek odamenni hozzá ha eszik.Pedig egy goldi úgy tudom teljesen jámbor!Meg amit csak talál apró darabokra szed!Nem nálunk nevelkedett.Kb 1 hónapja került hozzánk.
2011. jún. 19. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem mersz odamenni? Tehát félsz a saját kutyádtól...
2011. jún. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehát félek.Ott vagyok mellette ha eszik de a tálat nem venném el tőle.Pedig egy só kutyától el lehet venni.A német juhásztól simán el veszem még a csontot is!
2011. jún. 19. 20:01
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó kutyától.Bocsi.
2011. jún. 19. 20:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Én még a kutyám szájából is kimerem venni az ételt!

Nem te vagy a falkavezér! Hiába jámbor a goldi jelleme ha nem te vagy a főnök ez lesz. Olvass utána ajánlok Jan Fennel könyveit meg Ceasar könyvét is meg kutyasuli se ártana

2011. jún. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem szabad együtt etetni a kutyákat:)
2011. jún. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Három kutyát etetek együtt, egy 70 kilós masztiffot, egy boxert, és egy bulldogot. Mindegyik kemény, domináns kutya, mégsem volt soha még csak egy mordulás sem etetésnél. Ha egy goldival idáig jutottál, ott nagyon komoly nevelés probléma, dominancia gond van, ami ennél sokkal durvábban is elfajulhat, ha nem tudod kezelni. Már pedig ha félsz kivenni egy kölyök golden szájából az ételt, akkor nem tudod kezelni.


Sürgősen irány egy kutyaiskola, mert ha most azt tanácsolom, hogy ilyenkor büntesd meg, akkor benne van a pakliban, hogy ellened fordul, és annak egyrészt sérülés lesz a vége, másrészt azzal a lendülettel kerülsz a hierarchiában a béka segge alá, a megmaradt hangyaf.asznyi tekintélyedet is elveszíted.


Ez nem vicc, innen csak lefelé visz a lejtő, sürgősen lépj, ha egyedül nem megy, akkor szakértői segítséggel.

2011. jún. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!Elkezdtem a nevelést.Neten találtam oldalakat,hogy kell nevelni a kutyát!Remélem beválik!Az első alkalommal ügyes volt.Mielőtt odaadtam neki a kajcsit az "ül" parancsnak szépen engedelmeskedett!:)Nincs még veszve minden!:)
2011. jún. 20. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!