Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az utcánkban elütöttek egy...

Az utcánkban elütöttek egy kiskutyát, iszonyatosan szenved szegény, haldoklik, de senki nem segít neki. Hogyan tudnék segíteni? Mit csináljak? Ilyenkor mit tesz az állatorvos? SOS!

Figyelt kérdés
nem bírom már nézni! :((
2011. jún. 20. 16:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
100%
igen, tényleg ügyes vagy. jó, hogy vannak ilyen emberek:)
2011. jún. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 anonim ***** válasza:
100%

Meg kéne reklámozni azt a menhelyet, meg állatorvost akik jöttek érte, és kezelni fogják.

Azért tudjuk már kiket támogassunk.

A kérdező majd felrakhatná, megkérdezhetné!

2011. jún. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 anonim ***** válasza:
33%

az útról vidd el a kutyát!

be az udvarotokba!

nyugtasd beszélj hozzá!!

szólj a szüleidnek!

hívj állat orvost!!!!!!!!!!!!

2011. jún. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 anonim ***** válasza:
89%
Te meg olvass...
2011. jún. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 anonim ***** válasza:
62%

Legutóbbi:

:-))))))))))))))))))))

2011. jún. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 A kérdező kommentje:

Hála Istennek nagyon jó híreim vannak! :-)

Ma délután felhívtuk azt a férfit, aki tegnap elvitte a kutyust. Azt mondta, hogy megműtötték a szemét, és látni is fog vele. A lába nem törött, csak zúzódás volt rajta. Mivel lóbálja a farkát, ez azt jelenti, hogy felépül! Még pár napig erősítgetik, aztán kikerül a többi kutya közé a menhelyre. Viszont azt sajnálom, hogy az eredeti gazdák nem törődnek vele, szerintem még a menhelyen is jobb lesz neki.. Képzeljétek, tegnap látták mi történt, mert akkor mentek hazafelé valahonnan, a kutya is velük volt szerencsétlenségére. És a szenvedő kutyájukat csak úgy otthagyták, igaz egyszer még visszajöttek megnézni hogy van, de hamar végeztek, meg sem simogatták, meg sem próbálták hazavinni. :( nem értem ilyen kegyetlen embereknek miért kell kutya. :S Én imádom a kutyákat és nem bírtam volna végignézni, amit meghal. Az a lényeg, hogy sikerült megmenteni. Nagyon boldog vagyok! :)

Hála a nyíregyházi Állatbarát Alapítványnak, a Csatorna utcai Állatotthonnak! Ettől kezdve mindig adakozni fogunk nekik, mert nagyon szép dolog, amit véghezvittek.


Nektek pedig köszi a segítséget, örülök, hogy hozzátok fordultam, ti is nagyon sokat segítettetek az elhatározás megszületésében. :) Azért jó dolog a net, és a gyk. ;)

2011. jún. 21. 19:34
 67/72 anonim ***** válasza:
100%
Fel kellene jelenteni a kutya gazdáit. Eszméletlen emberek mit meg tesznek :(
2011. jún. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 anonim ***** válasza:
100%
Hurrrrááááá!!!! Nagyon ügyes vagy, és légy nagyon büszke magadra. Úgy örülök, de el is szomorít, hogy ilyen emberek vannak. Nekik talán jólesne ha elsétálnának mellettük, ha ott vergődnek? nem értem.
2011. jún. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon örülök, hogy jobban van a kutyus! Sokat gondoltam rá, mióta kiírtad a kérdést. Olyan rossz, hogy tehetetlen az ember, csak ötleteket tudunk adni, de nagyon helyesen cselekedtél, igazán jó lelkű, szeretetre méltó ember vagy!!!!

A kutya "gazdái" viszont mocskos férgek, nem tudok jobbat mondani rájuk. De én hiszek a sorsszerűségben, egyszer visszakapják a gonoszságot, amit ők adtak...

Egy virtuális nagy puszi Neked, maradj ilyen mindig!!!!!!

2011. jún. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 anonim ***** válasza:
100%
Utólag is Gratulálok!:) Nagyon ügyes voltál!(: Reméljük, már azóta él és vidul a kutyus:):P!
2011. júl. 4. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!