Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek nagyon idióta név...

Szerintetek nagyon idióta név a kan angol bull terrier kutyámnak, h Eperke?

Figyelt kérdés

Ha úgy gondolod igen, mondanál egy nevet?


[link]


2011. jún. 27. 23:44
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Nagyon szép kiskutya:) szerintem is illene rá az Eperke, de mégiscsak egy "kisfiúról" van szó. esetleg Brúnó?:)
2011. jún. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Szerintem épp azért aranyos és vicces név mert olyan agresszor kutyának van beállítva, meg tényleg vasgyúró. Egyébként 20 éves pisis vagyok. Tádé a tengerimalacom volt. Különben oké, h kan, de nem hiszem, h amiért így hívnám identitás zavara lesz a kutyámnak, hiszen őt az sem érdekelné, ha Nyomtatónak hívnám :)
2011. jún. 28. 00:03
 13/27 anonim ***** válasza:
Legyen a neve paradicsomka :D
2011. jún. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Nyomtató :DDDDD


Ne hagyd magad, maradj Eperkénél ha neked tetszik!!!

2011. jún. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Nekem még a Zellerke jutott eszembe, az is aranyos:) vagy legyen: Eperke Frank
2011. jún. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hogy fiú vagy lány a kutya. Ez csak az embereknek számít. Találkoztam én már Matyi nevű szukával is:) Nekem eszembe nem jutott volna ez a név, de az egyik válaszolónak van igaza! Te kutyád. Nyilván úgy fogod hívni ahogy neked tetszik. Amúgy nagyon helyes kutya:). Valamikor réges régen én is szerettem volna ilyen ebet:)Aztán egy másik lett. 14 évig igaz jó barát. Legyen benne sok örömöd.
2011. jún. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Enyém Jingo volt,James Harriot állatorvos egyik történetéből.Ő sajnos meghalt már.

Most két lány van,Bütyök az egyik(Majrés Mátyásné Ezredes Asszony),másik Kormi,mindketten névvel együtt jöttek.

2011. jún. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Zellerke, paradicsomka, nyomtató fel vannak véve a lehetséges nevek listájába. :D

Na de komolyra fordítva a szót, amikor a másik kutyu 3 éve hozzánk került apám Bobby Ewing-nak akarta nevezni amikor kiderült, h lány. Szóval azt hiszem a név adás nem az erősségünk. Málna lett végül. :) Lehet le kéne szoknom a magvas gyümölcsökről.

2011. jún. 28. 00:18
 19/27 anonim ***** válasza:
Gyönyörű szép kutyus!Teljesen jó név,az a lényeg,hogy Neked tetszen!
2011. jún. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

00:14 Köszönöm. :)


00:17 sajnálom. :( Majrés Mátyásné Ezredes Asszony, remek név :)

2011. jún. 28. 00:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!