Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kihez fordulhatnék ebben a...

Kihez fordulhatnék ebben a helyzetben? Sürgős!

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést én írtam ki:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__1912641-kuvas..

A kutyira senki jelentkező nincs továbbra sem,bár már sokat haladtam"vele,egyre bátrabb s nem olyan félős mint eleinte volt.A szomszédnak viszont minden virágát kitaposta,a sok ugatás úgyszintén zavarja,ezért a sintért akarja hívni(jobbik"esetben)ill.egy itteni férfivel kilövetni!!:(Azt mondtam,két napot adjanak,és kerítek neki valami helyet...Csak legalább ideiglenesen!Hozzám már csak azért sem jöhet,mert két másik kutyám-egyikük szintén kuvasz keverék-elég domináns,biztos,hogy verekedés lenne!Az ő esetleges élősködőiről,fertőzéseiről már nem beszélve...:(Szüleim pedig nem engedik,hogy egyáltalán kerten belül behozzam,amit részben meg is értek.


2011. jún. 30. 19:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Valaki Nyíregy közelében esetleg nem tudná legalább addig befogadni,amíg rendes gazdit találok neki?Nagyon szeretném,ha jó helye lenne:(
2011. jún. 30. 19:45
 2/3 anonim ***** válasza:

próbáld a kuvasz fajtamentést:

[link]

és a netboardot

[link]

2011. jún. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm,a fajtamentést már próbáltam(másik kérdésben volt róla szó)a netboarddal egyelőre nem boldogulok:/
2011. jún. 30. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!