Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A mopszom szétpakol mindent....

A mopszom szétpakol mindent. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy 8 hónapos mopszom,kan.Ha itthon vagyunk nincs semmi baj,de ha egyedül van itthon,akkor mindent szétpakol,szétrágja a plüssállatokat,lepakolja a műanyag üvegeket.Mit lehet tenni,hogy leszokjon róla?


2011. júl. 1. 13:01
 1/7 anonim válasza:
100%
Unatkozik!
2011. júl. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem unatkozik. Nézd meg a Csodálatos kutyadokit, ha érdekel. A National Geographic Channelen megy. Itt kinézheted, hogy mikor megy: [link] Amúgy a módszere tényleg beválik, mert én is ezt használom a kuyáinknál.
2011. júl. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
tuti,hogy uncsizik,egyik rokon tesójának is van egy fiatal Mopsz kutyusa,ő a reklámújságokat szaggatta szét mire gazdiék hazaértek,kiolvasta :)
2011. júl. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
8 hónapos, mit vársz tőle? üljön kussban a lábaid előtt? xD még kölyök. hadd játssza ki magát!
2011. júl. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Zárd be egy biztos helyre (pl. előszoba v. fürdőszoba - kinél mi), ahol nem tud rendezkedni. Hagyj előtte játékokat, egy tál vizet és a fekhelyét. Szeparációs szorongása nem lehet?
2011. júl. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha bezárod legyen egy szállító doboza, ami pont jó neki, mert azzal biztonságban érzi magát. Előtte sétáltasd meg!
2011. júl. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elöl van hagyva neki labda,flakon(azzal szeret játszani),de ugyan az.Am nézem,mindig Cesar Milan-t,más eseteknél tudom is alkalmazni a módszereit - több kevesebb sikerrel - ,de itt nem tudom,mit tanácsol...
2011. júl. 1. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!