Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 14 éves vagyok és szeretnék...

14 éves vagyok és szeretnék nyáron bulldog fajmető csoportnál menhelyen önkéntes lenni. Csak minden oldalon azz van hogy 16 év alatt ez nem nagyon jöhet össze. Valakinek valami tapasztalat vagy ötlet hogy hogy lehetne mégis?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Szülővel, vagy vársz két évet.
2011. júl. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha legalább az első néhány alkalommal kijönnek veled a szüleid, és utána írnak papírt, meg egyeztetnek az önkéntesekkel, akkor talán már járhatsz egyedül is.


De lehetnél például ideiglenes befogadó! Ha a szüleid lepapírozzák, akkor gondozhatsz egy kutyust otthon, és ezzel segítesz a lehető legtöbbet.

2011. júl. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehetnél ideiglenes befogadó. Azzal segítesz a legtöbbet!
2011. júl. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi ;)

h igazából szeretnénk örökbefogdni egy kutyit még most nyáron és ztána ha már ő megszokta nálunk az életet akkor még egyet örökbe vagy ideiglenesen. csak szeretnék a többinek is segíteni pl az öregebbeknek vagy olyanoknak akiet nm valószinű hogy örökbe fogadnak.

2011. júl. 8. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!