Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért jó az Illatos úti...

Miért jó az Illatos úti sintér telepnek ha visszafelé fejlődik?

Figyelt kérdés
Olyan dolgok kerülnek napvilágra, amit álmomba se gondolnék. A tények alapján arra jutottam, hogy visszafelé fejlődik az ebtelep, és nem arra törekszik hogy minél több kutya kerüljön haza, vagy új gazdához..... :-(
2011. júl. 16. 13:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miért, mi történt? Én nem hallottam semmit, de érdekelne.
2011. júl. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Azért, mert ez egy sintértelep. Sajnos ilyenre is "szükség van" Így is van sok-sok menhely, akiknek az a céljuk, hogy mentsék az állatokat. Az Illatosról is ki lehet hozni minden kutyát, de az ott dolgozóknak nem az a feladatuk, hogy plakátoljanak, és a talált kutyákat hirdessék.
2011. júl. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Persze hogy nem az a feladata.


Hanem hogy a bekerült kutyák normálisan le legyenek fotózva,( úgy hogy egy esetleges elvesztő rátaláljon szeretett kedvencére ) napra készen fel legyenek pakolva a honlapjukra, és ha már bekerült egy kutya pl. egy kopzás miatt akkor az adott állatot minden nap ellenőrizzék, és ha kell gyógykezeljék, és ne hagyják hogy a kukacok elevenen megegyék......

2011. júl. 16. 14:08
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem sem szimpatikus ez a mostani örökbefogadási feltételek bevezetése, mert egyes emberek már így is arra panaszkodtak, hogy túlbonyolítják az örökbefogadát és erre még rátettek egy lapáttal. Szerintem ez nem megoldás a mai Magyarország kutyás helyzetére. Inkább azoknak a szervezeteknek kellene megkönnyíteni a dolgát, akik rendszeresen visznek ki onnan kutyákat.
2011. júl. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Több állatvédő szervezet már nem ment az Illatosról, mert ellehetetlenítették a munkájukat. Nem nyaltak be a sitértelepnek, így most a telep nem engedi fotózni őket.

Viszont az ebtelep honlapján meg használhatatlanok a fotók, és nincsen napra kész frissítés, és több kutya képe se látható. Sőt van olyan kutya amelyiket fel se tették egyáltalán.

Nem értem miért jó ez nekik? Rengeteg kutya fog elaludni, és lesz közte olyan is amelyiket égen földön keresnek. :-(

2011. júl. 16. 15:19
 6/15 A kérdező kommentje:

,,Az Illatosról is ki lehet hozni minden kutyát, de az ott dolgozóknak nem az a feladatuk, hogy plakátoljanak, és a talált kutyákat hirdessék."


Az ok hogy ne plakátoljanak. De akkor mi a célja egy gyepmesteri telepnek amely közpénzből működik? Nem azért adóznak az emberek, ha esetleg elveszti valaki a kedvencét akkor rátaláljon?

2011. júl. 16. 15:21
 7/15 Catz ***** válasza:

Én tudok egy pozitív példát is felhozni az Illatos útról.

Múlt hónapban párom kollégájának elveszett egy bull típusú kutyája. Másnap reggel már hívták a gazdát, hogy megtalálták és mehet érte (természetesen regisztrált chip volt benne).

Én kutyámat is onnan hoztam februárban és hát eléggé normálisak voltak, még Kozma doki is. Pedig előre féltem, hogy adnak-e egyáltalán kutyát, hogyan csűrnek-csavarnak.

2011. júl. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Kennelszám: III/43

Beérkezés dátuma: 2011. július 18

Elvihető: 2011. július 18

Faj: Kutya

Méret: Közepes

Ivar: szuka

Ivartalanított: Nem

Kor: 0 év

2 hónap

Szín: fekete-cser

Fajta: keverék

Kerület: XX. kerület


Rajta kívül még kilenc kutyának ma járt le az idelye. nem tudni hogy leadott e vagy találták, de egy biztos:

Semmi esélyük hogy gazdára találjanak. :-(

És sokszor nem látható a kutyákról kép, és volt olyan kutya is akit egyáltalán nem raktak fel, és égen földön keresték......

2011. júl. 18. 18:54
 9/15 anonim ***** válasza:

Tudod, nekem erről az egész helyzetről egy régi vicc jut eszembe. Az, amikor az egyszeri ember az autópályán vezet. Egyszer csak bemondják a rádióban, hogy vigyázzanak, mert valaki forgalommal szemben közlekedik az autópályán. Mire megjegyzi: Egy? Az összes!


Na, ők az egyszeri ember, aki szembe megy a forgalommal, de sajnos nem veszi észre...

2011. júl. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát, az a múltkori, kukacos eset kicsapta a biztosítékot. És hogy mi a fenének kellett megint fotózási tilalom?

Olyan,mintha direkt az lenne a cél,hogy minél kevesebb kutya jusson ki élve.

2011. júl. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!