Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mik a véleményetek erről a...

Mik a véleményetek erről a videóról? Durva? Vagy inkább elgondolkoztató?

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 16. 22:45
 1/6 anonim válasza:
én is megverném az állatkínzókat, de csak ha előttem bántanák az állatot.. tapasztalják csak meg ugyan azt amit az állatokkal tesznek, én ezt kívánom az ilyen embereknek!
2011. júl. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az a baj hogy sok állatkínzónál nem használ a szép szó és a rendőrség és egyéb hivatalos út akkor egy fenyegetés tényleg sokat segít..a videó azért durva.. de ha ez használ és kutyák menekülnek meg akkor jó...ezeket e roh@dékokat sajnos soha nem lehet leállítani..hiába tartoztatnak le pár embert és kobozák el a kutyákat mások folytatni fogják...vmi súlyos törvényt kéne létre hozni hogy az ilyen embereknek eszük ágába se legyen rossz körülmények között tartani a kutyákat..de ilyen törvény nem lesz...miket élhetnek át ezek a szerencsétlen ebek..
2011. júl. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Talán az arany középúton kellene maradni. Hiszen akkor mi különbözteti meg ezeket a 'radikális állatvédőket' az állatkínzóktól?

Hiszen ugyanúgy megvernek, megkínoznak egy számukra kiszolgáltatott lényt...

Azzal azonban egyetértek, hogy az állatvédelmi törvényeink semmit sem érnek.

2011. júl. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

"fajtiszta"....ííííjjj :/

Azért egy állatvédőtől többet vártam volna. Hallatszik a beszédükön, hogy agyban ők sem a felső tízezerhez tartoznak, ez a módszereiken is látszik.

Figyelemfelkeltésnek nem rossz, bár jobb embert is választhattak volna, mint egy csöves. Hosszútávon, nagy számban nyilván nem kivitelezhető, meg hülyeség is lenne. Komolyabb büntetés kellene az állatkínzóknak, annak talán lenne elrettentő ereje.

2011. júl. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
külföldön persze mennyi ilyen állatvédő egyesület van, meg állatmentők, stb akik járőröznek, meg kimennek az ilyen hejekre.. na ez kéne ide is, csak sajnos ilyen itt sose lesz
2011. júl. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Háhá!
2011. júl. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!