Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vesebeteg kutya? Van itt vki...

Vesebeteg kutya? Van itt vki akinek vesebeteg a kutyája, és sikerült a diétával tünetmentességet elérni?

Figyelt kérdés
Kérlek ha van tapasztalat írjatok, hogy segítettek-e a speckó tápok, gyógyszerek, és mennyi idő alatt, él-e vagy meddig élt utána még a kutyus? köszi
2011. júl. 21. 12:32
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Kedves Alíz!


Nagyon együtt érzek veled, potyognak a könnyeim...

Én már jobban vagyok, az idő Neked is segíteni fog, enyhül a fájdalom, de nem múlik el teljesen azt hiszem...

Szegény kis Starky, sokat szenvedett akkor, de nagyon erős voltál, hogy ott voltál vele, ez volt a legjobb megoldás amit tehettél. Már én is tudom, hogy nem tudtunk volna a mi Tüskénken se segíteni...sajnos lejárt az idejük, de remélem "odaát" jókat ásnak, és futkosnak együtt...


fogadd így ismeretlenül is online ölelésemet,

üdvözlettel,

B.

2013. máj. 22. 21:54
 12/17 Aliz2424 válasza:
Nagyon koszonom a kedves szavaidat!!! Kicsit jobban vagyok ès az ido valoban sokat segit! Kèpzeld a szuleim is olyan nehezen birjàk, hogy ugy dontottek vesznek egy màsik Tacskot.... Segitettem nekik uj kutyust talàlni ès ràtalàltam egy alomra ami pont màjus 18.an szuletett mint amikor Starky elment.... Igaz messze van 550km ès elèg Dràga 750 euro mert dij nyertesek a szulei... De a szuleimnek nagyon kell az uj kutyus! Foleg Apum miatt mert o mèg rosszabban viseli mint èn... Szoval ANyumèk mennek ès megveszik az uj Starkyt! :) Sajnos èn nem vagyok kèpes uj kutyàt magamhoz venni.... Nem vagyok felkèszulve rà... Egyenlore maradok a Nyuszimnàl... Legalàbb o lefoglal valamennyire! :) Mèg egyszer koszonom a kedves megnyugtato szavaid!! :)
2013. jún. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
:-)) örülök, minden jót Nektek!
2013. jún. 8. 17:11
 14/17 anonim ***** válasza:
Az en kutyim is veseelégtelenségben halt meg ket napig birta szegeny aztan egy reggel leallt a szive :(
2017. jan. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Sajnálom..:(
2017. jan. 21. 18:44
 16/17 anonim válasza:
A miénk tegnap halt meg, és vele együtt egy részünk nekünk is. Az utolsó éjjel egy rémálom volt. 😪
2023. febr. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó....nagyon sajnálom, nyugodjon békében négylábú barátotok! Sose felejtjük őket el.. Kitartást kívánok, és hogy enyhuljon a lelki fájdalom nektek ♥️
2023. febr. 21. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!