Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kicsi kölyökkutyám falkavezé...

A kicsi kölyökkutyám falkavezérnek hiszi magát?

Figyelt kérdés
Ma a 9 hetes !!! kölyökkutyám folyamatosan megpróbálom ledominálni, magyarul párzó mozdulatokat próbál végezni a lábamon. Ez normális ilyen pici kutyánál? Hogyan tudnám leszoktatni erről? Mit csináljak amikor ezt teszi?
2011. júl. 21. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez most még csak játék,de később lehet dominancia kifejezés is. Ilyenkor lökd le,vagy a grabancánál húzd le a lábadról,és mondd,hogy nem.

Nagyon jó módszer ( nekem nagyon bevált), hogy ránézel,és rámorogsz.

2011. júl. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Domináld vissza :-)
2011. júl. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
juuj:D nekem is pont ezt csinálta, én ugy hallottam hogy ha ezt csinálja, akkor nem tisztel. A kiskutyám hat hetesen került ide, és mindig ezt csinálta. Én ilyenkor lelöktem magamrol, rászoltam hangosan hogy:fuj, nem szabad, =szval kicsit megdorgáltam, majd otthagytam. Vasárnap mult 13 hetes, és már nem csinálja ezt, hetek ota, szval kb 1 hét alatt leszokott rola.:))
2011. júl. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló technikáját kipróbálhatod. De ezt tedd mindig ha elkezdi, és ne csak te, hanem mindenki. Viszont ha olyan 1-1,5 héten belül nem érsz el vele változást, akkor ivartalanítsad, mert később még rosszabb lesz.
2011. júl. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!