Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem birok a 7 honapos francia...

Nem birok a 7 honapos francia bulldogommal! Mit kezdjek vele? Reszletek lejebb

Figyelt kérdés

Alapjaban is vannak nalla bajok, nagyon ragaszkodik hozzam a nap 24 orajaban elvarna hogy vele legyek!Ha magara hagyom mar remeg is mintha minusz 40 fokba lenne, zokog igen szoszerint zokog!!! es meg ez mellekes ! de ujjaban par napja folyamatosan a hazba vizel!orankent minimum 5 pisit mosok fel! En ezt jelolesnek vennem de nem vagyok biztos benne mivel nem o a falaka vezer es ugy tudom csak akkor jelol, vagy at akarja ezzel venni! ilyenkor ra szolok hogy mit csinaltal nem szabad es buntibol kizarom a falkabol az erkelyre de nem igazan segit csak remeg kint es sir!de bejon es fel ora mulva ujra pisil! Es ha el megyek itthonrol akkor azzonnal buntett, fel vizez es kakil az agyra akanapera fotelre mindenre nem csak hogy egyre! sorba mindenre, erkelyre zarom ki, mar nincs a lakasba!Csak ha itthon vagyok !

Probaltam szepen csunyan sehogy sem tudom leszoktatni rola!

Mi a velemenyetek?


2011. júl. 23. 15:24
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem! tudom, hogy itt a baj! De mar mindegy!
2011. júl. 23. 17:25
 12/20 A kérdező kommentje:
hozza teszem igy is 100 ezerbe kerult
2011. júl. 23. 17:28
 13/20 anonim ***** válasza:

100 ezerért papír nélkül szaporítótól ideggyengét?Ilyen kutyáért 30-40 ezer körül szoktak kérni szaporítók.

Nagyon durván átvertek.

Valamit lehet javítani a kutya állapotán,de teljesen normális soha nem lesz.

2011. júl. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

De most tuti ez a baja? csak olyankor zavarodik meg ha magara hagyom ennyire sulyos lenne?

Kulfoldon vettem, tehat nem szamit draganak, a torzskonyvezett 250 ezer

2011. júl. 23. 17:59
 15/20 A kérdező kommentje:

Egyebkent nagyon okos, szofogado, sok parancs szora halgat!

Sosem utottem meg de a tegnapi meglepi utan, hogy ra pisilt minden ulo fekvo butorra meg paskoltam a feneket, ezzel is arthatok az idegeinek? hat hogy viselkedjek vele?

A nyakanal a bort megszoktam neki cibalgatni finoman kicsi kora ota!

2011. júl. 23. 18:03
 16/20 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet javítani rajta, ha most szakértő segítséget kapsz, még nem kell teljesen leírni. Az egyik gond szerintem a szeparációs-szorongás. A másik, hogy talán te is egy kicsit tapasztalatlan vagy. Ezért nyüstöllek, hogy keress egy jó kutyaiskolát, egy jó kiképzőt, aki segíteni tud. Fiatal, még nem késő valamennyire helyre hozni, de ez sok munkába (és időbe) fog kerülni és az idő megy...
2011. júl. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Catz ***** válasza:
100%

Addig is olvasd a www.cerberoskutyaiskola.hu weboldalat, a forumba irhatsz kerdeseket is.

Addig azt ajanlom, hogy ne foglalkozz vele, ammikor becsinal, mert azzal is figyelmet forditasz a kutyara, ö pedig elerte a celjat.

Viselkedj ugy,m intha az egböl esett volna a pisi, töröld fel es kesz.

Amikor pedig otthagyod es vonyit, es rombol az tuti szeparacios stressz. Azzal cak rontasz a helyzeten, ha hazajössz es leszidod.

Ajanlom meg a szobakennelt is.

Es Jan Fennel könyveit.

2011. júl. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen
2011. júl. 23. 21:12
 19/20 anonim ***** válasza:

szaporítóból vetted?akkor nem csodálkoznék,ha idegrendszeri probléma lenni?/

ha tenyésztőtől,akkor az általában szokott rá garanciát adni.

amúgy ha csak pusztán rossz lenne a kutya,azt mondanám,hogy üss rá egy kicsit,de csak finoman,viszont legyen hangja,hogy megijedjen.sajnos az én beaglemet így lehet csak fegyelmezni,kegyetlen rossz,nála a kizárásos módszer nem segít.de már egyre jobb,nem húzgálja a terítőket,stb.:D.de ha tényleg valami gondja van,akkor meg ne üsd!szakemberhez kéne vele fordulnod:S

2011. júl. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Egy csaladnak szuletett kis kutyaja es igy kerult hozzam!

Szeparacios gondja van szerintem mivel csak akkor csinalja ha magara hagyom ha vele vagyok semmi de semmi gond nincs vele! Nagyon okos szofogado kedves jatekos! Egy angyal!

Amint magara hagyom kifordul magabol!

2011. júl. 23. 23:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!