Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy új kutya segítene a régi...

Egy új kutya segítene a régi elvesztése miatt?

Figyelt kérdés
Van még kutyánk de ők nem olyanok...nagyok..ő kicsi volt...egy új segíthetne ? szeretném azt is vagy még az is lehet hogy nem? mit tegyek iszonyatos nagy fájdalom van bennem?
2011. júl. 27. 17:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nekem a macskámmal volt így. Nagyon nagy fájdalom volt bennem és úgy éreztem más macska ezt nem pótolhatja. Aztán megleptek a szüleim, és rögtön beleszerettem és segített is...Nem felejtettem el a macskámat, de már nincs bennem fájdalom ha vissza gondolok rá :3
2011. júl. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
köszi:) :'(
2011. júl. 27. 17:39
 3/19 anonim ***** válasza:
Biztosan segíthet egy másik kutyus!
2011. júl. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
mondjuk ha hasonló mégjobban nem? mármint fajtában.
2011. júl. 27. 17:45
 5/19 anonim ***** válasza:

én imádtam a régi kutyánkat, de egy pillanatra sem fordult meg az elvesztése utána fejemben, hogy nem akarok másikat..

olyan mondvacsinált hülyeségnek látom hogyha csak azért nem lesz új kutya, mert jajj úgyse pótolhatja a másikat...

Nyilván másoknál más indokokból ilyesmi eset előállhat, de én a magam életében így látom.


Soha nem az a cél, hogy pótolja :)

Új barátot és új élményeket kapunk tőle, ami nem kegyeletsértés, vagy hűtlenség a régi jó baráthoz.

Segíthet feldolgozni, de soha ne legyen pótlék :)


Gondold át, milyen érzéseid lennének, ha most, ilyen hamar lenne újabb kutyád. Ha valami miatt is rossz érzeted van, akkor várj egy hetet és gondold át újra, adj időt a gyászra, és ne siesd el a döntést arról, milyen kutya legyen, mert hosszú évekre lesz a társad :)

2011. júl. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
milyen fajta volt a kutyuli ?
2011. júl. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
csivava:'(
2011. júl. 27. 17:49
 8/19 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, ez engem is érdekelne. Az enyém is most halt meg és nagyon hiányzik, látom magam előtt, érzem még az illatát, a szőre tapintását, mindent és nagyon jól tudom, hogy nem lesz még egy ugyanilyen kutyám. Nagyon szeretnék kiskutyát, csak nem hiszem hogy felvagyok rá készülve, pedig már nézegettem, és tisztára bűntudatom van, hogy pótolni akarom a meghalt kiskutyám. Előbb-utóbb fogok venni, csak még félek hogy nem tudnám úgy szeretni mint ez előzőt, meg attól is félek hogy a következő is ugyanúgy meghalna mint a mostani :( Nah meg pénzem sincs, törzskönyves kutyát szeretnék majd és azt nem olyan könnyű kivágni farzsebből.


Ha szeretnél új kiskutyát, akkor szerintem csak nyugodtan, tuti segíthet, csak fogadd el hogy saját kis egyénisége lesz, lehet teljesen másmilyen lesz mint a régi, de ugyanúgy szerethető lesz, mivel minden kutya imádnivaló :)

2011. júl. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
csak az a baj tudod hogy ugyanolyat akarok és nem bírom felfogni hogy nem lesz úgy se olyan kis fitringes idegesítő, mérgelődö, cuki kutya....
2011. júl. 27. 17:55
 10/19 A kérdező kommentje:
hogy nyugodjak bele hogy nincs többé? nem megy:'(
2011. júl. 27. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!