Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja a Boxer...

Mi lehet a baja a Boxer kutyusomnak? Légyszi segítsen valaki!

Figyelt kérdés
Német boxer kutyusuom már 10 év körül van. Ma arra lettem figyelmes, hogy nem tud felállni. Olyan mintha nme tudná mozgatni. De az is lehetséges, hogy vemhes lett, hiszem 60 napja volt egy "esete' egy másik kutyával. A kutya viszont nem eszik és nem is iszik. Lehetséges a vemhesség, vagy már a kimúlás jelei a valószínűbbek?
2011. júl. 29. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó, gondos gazda vagy.

Vemhes, vagy kimúlófélben?

Olyan, hogy orvos... ismerős számodra?

Szerinted látatlanban ki mondaná meg, mi a baja szegény kutyának?

2011. júl. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

60 napja volt egy "esete" és benned fel sem merült, hogy állatorvoshoz vidd? Csak mert egy ennyi idős kutya emberi léptékekkel 80 évesnek számít, és talán bele fog halni az ellésbe?

De azt már csak észre vetted volna, ha nagy hasa nő, ugye?


Tehát valószínűleg a kora miatt van, ő már nem fiatal. Nézesd meg állatorvossal, mert lehet, hogy komoly ízületi fájdalmai vannak.

2011. júl. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na! Sajnálom szegény kutyádat! Én (szintén boxer gazda)már rég az állatorvoshoz vittem volna, nem itt kérdezgetek!!!!
2011. júl. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!