Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Öletre lenne szükségem,...

(L) Bella (L) kérdése:

Öletre lenne szükségem, melyik az a pillanat, ami leghűbben bemutatja a kutya-ember barátságot fényképen?

Figyelt kérdés
egy fotópályázatra neveznék amatőrként, és a kutya-ember barátságról szeretnék egy gyönyörű képet csinálni.
2011. aug. 4. 09:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

[link]



[link]



[link]



ezeket a netről szedtem le ..szerintem hasonlóakat csinálhatsz ezek jók...

sok sikert a pályázathoz!!

2011. aug. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első kép tetszik, de van egy másik, ami jobban megfogott. Ott is hajléktalan volt a kutyájával, és látszott az emberkén, hogy nincs mit ennie. És a kezében volt egy fél kifli, vagy valami kaja, és azt is a szintén éhező kutyájának adta. De magát a képet nem találom.
2011. aug. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
én azt találtam ki, csak nem tudtam teljesen megvalósítani,az izgága kutya miatt, h esőben leülünk valahova egymás mellé esernyővel, és úgy hátulról lekapva :D!
2011. aug. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2011. aug. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2011. aug. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

szia!

Én is internetről szedtem ezeket még régebben. Le vannak nekem mentve a gépre, mert olyan szépek...és kutyaimádó vagyok. Sok sikert neked!

2011. aug. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Az igazi hűség, megbecsülés, egymásrautaltság.


[link]


[link]


[link]


[link]

2011. aug. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

az elsőt mégegyszer!


[link]

2011. aug. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. :) A fényképet Neked kell ugye elkészitened. Én arra gondoltam, hogy elmehetnél olyan helyre, ahol terápiás kutyákkal "dolgoznak", vagy a Népligetben van a láthatatlan kiállitás. Annak egy fiatalember a vezetője, aki szintén látássérült, és kutyával közlekedik. Többször hallottam már őt a rádióban, és egy nagyon jó fej, nyitott ember. Felvehetnéd vele a kapcsolatot, szerintem nagyon szivesen segitene. A segitő, és terápiás kutya-ember kapcsolatról nagyon gyönyörű képeket tudnál csinálni, amik tényleg meginditóak, és ha majd kiállitják a fotódat, akkor biztos, hogy mégtöbb ember szivéhez el fog jutni, hogy mennyi megbecsülést érdemelnek ezek az állatok.
2011. aug. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Catz ***** válasza:

Nekem ezt sikerült csinalni a többiekröl nyaralas soran

[link]

2011. aug. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!