Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Husky, Berni pásztor, Golden...

Husky, Berni pásztor, Golden retriever vagy Border Collie?

Figyelt kérdés
melyiket érdemesebb választani?tudnám rendszeresen sétáltatni,van nagy kertünk és nagy házunk
2011. aug. 10. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Golden retriever! Nekem az van, engedelmes, meg könnyen tanul meg minden =) Csak nagyon ugrál, arról kell leszoktatni =) Nekünk is nagy a ház meg a kert meg minden, de azért szoktam sétálni vinni, h ismerkedjen a környékkel, mivel nem régen került hozzánk =)
2011. aug. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Husky nagyon szökős, megfékezhetetlen a szökésben. Retriever, Border rendkívül okos, aranyos, a Berni pásztort nem tudom. Ezek közül én a Retriewert választanám, de ez szubjektív. :)
2011. aug. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Husky szökik bárhonnan és vonyít!Éjszaka,nappal neki mindegy!:)

Berni pásztor egy gazdás csak annak fogad szót akit kiválaszt a családból és nem biztos,hogy te leszel az!:P

A golden család centrikus de tanítani akkor lesz jó kutya amúgy díbol ezerrel.

A border collie izgága iszonyú nagy energiája van amit le kell vezetni!Különben nem bírsz majd vele.

Ezek tekintetében válassz amúgy mindegyik fajta fajin!

2011. aug. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nah most kiválasztottál - feltételezem külső alapján - 4 totál különböző jellemű kutyát. Mivel nem tudjuk h te milyen természetű vagy, így felelőtlenség bármit is mondani. Olvass utána ezeknek a fajtáknak, ismerj meg ilyen kutyusokat (versenyeken, kiállításokon stb) és gazdáikat és az alapján döntsd el magad!
2011. aug. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én a bernit javaslom... :) igazi családi kutya,nem ugat sokat,nem vonyít,nem szökős...

nekem csak pozitív tapasztalatom vele

goldeből Dunát lehetne rekeszteni..

2011. aug. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

15:57-es vagyok.

Na melyiket választod?

2011. aug. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!