Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van a kutyádnak szokatlan...

Van a kutyádnak szokatlan tulajdonsága/szokása (:?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok más kutyájának milyen szokatlan tulajdonságai(szokásai) vannak ^^
2011. aug. 10. 18:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Régen mindig bepisilt örömében és ijedtében is (és az ijedelmet BÁRMI kiválthatta belőle =D). De mondjuk ez annyira nem is szokatlan.
2011. aug. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hmmm...a májkrémes kenyérről lenyalja a májkrémet, magát a kenyeret csak legvégső esteben eszi meg:D Mindig iszik, ha szomjas, ha nem, feltűnő gyakorisággal, ha elmegy a vizesbögre mellett, iszik( olyan helyről hoztam ahol kb. csak akkor látott vizet amikor esett az eső, sztem ez maradt meg benne.) Perpill ennyi jut eszembe.:)
2011. aug. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

nekem 3 van, az egyik kis kopó keverék ha autózunk, mindig az ölemben utazik az anyósülésen és telipofába élvezi a sebességet.:D nagyon vicces!:D

meg speciális Pocaktáncot jár, ha örül, hát azt nem lehet leírni, tényleg táncol...:D


Az alabai kanom, Rasid meg még csak 5 hónapos, úgy dörgölőzik, mint egy kiscica! (pedig most 70 cm a marmagassága:D) ja, és nem tudom mit hisz, hány kilót bírok el, de imád az ölembe ülni...:D

nagyon korán kellett elhoznunk, és mindig velem aludt, én voltam a pótmamája, biztosan azért.

Nem nagyon zavarja, hogy majd' megfulladok alatta.:D


Meg vicces volt, amikor ez a "csöppség" először látott lovat, úgy megszeppent, hogy bebújt a szoknyám alá és onnan nézte őket...:D


A holland juhászom meg egyszerűen a szerelmem, nincs külön vicces sztorink, vagyis olyan, amit le lehet írni, őt látni kellene, ahogyan néz, ahogy mozog, besz.rás.:D



És a te kutyádnak mi a fura szokása?:)

2011. aug. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Kiskorában az enyém is mindig bepisilt ha jött valaki.:))

Mostanában is szokta néha..:D


Most nekem sem jutott sokminden az eszembe de ami igen azt leirom :)


pitizik,de nem úgy mint a legtöbb kutya.Őt nem is tanítottuk erre,magától megtanulta,sőt általában úgy szokta hogy az ágyon két lábra áll,a farkán megtámasztja magát,és néz kifele az ablakon,a rekordja ebben olyan háromnegyed óra volt :D


számomra eléggé furcsa hogy retteg a macskáktól..úgy tudom a legtöbb kutya előszeretettel kergeti őket :)

ásításkor mindig hangot is ad de cifrázza,és a végén vakkant egyet.:D

az még eléggé furcsa,hogy amikor apukám jön haza munkából,már előtte megkérzi,5-10 percel az érkezése előttt kiül az ajtóba vár közbe ha elmegyünk melette ránk néz és megint egy furcsa vakkantással végződő ásítás következik :D

ezeket úgy nap mint nap megcsinálja.DD

2011. aug. 10. 19:02
 5/13 anonim ***** válasza:
Van.Este,úgy 1O perc,villanyoltás után,nekifog nyammogni.Mire aludnánk el.Nyammog 3-4-et,csend kb. 2O másodperc.Megint 3-4 nyammogás,csend.S ez így,amíg rá nem szólunk.Nem tudom miért csinálja,vacsorát vagy 3 órával azelőtt kap,szomjasnak nem szomjas.De ha rászóltunk,többet nem csinálja :)A sötétben is látom a csodálkozó szemeit,amikor rászólunk,hogy "mi van,mi történt".Úgy néz,mintha nem is ő nyammogna...
2011. aug. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Kérdező! :) Az én kiskutyám is pont ezt a különös hangot adó ásítást csinálja! :D Ja és beviszi az ágyikójába a cipőnket :D
2011. aug. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Van mamánál egy kutya ami az enyém. Olyan rossz kivan kötve a kerámia kutya nehogy széttörje megeszi a tyúkokat és két hónapos!!!

El is fogja ADNI!! :((((

2011. aug. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

az én kutyám fél a legyektől ha meghallja hogy zümmög egy kirohan a szobából..


a tápját mindig elviszi a kosarához ami kb 1 méterrel odébb van de mire odaér addigra a szájában elropogtatja az egészet...régen amikor északára raktuk ki a tápot akkor a nappaliba bement úgy hogy a szája tele volt táppal lerakta a szőnyegre és ott ette meg de mindezt gyorsan csinálta mert ha épp úgy mentünk aludni hallani lehetett hogy a körmei csattognak a parkettán és mindig futott..ezért is tettük át az étkezését délutánra..

2011. aug. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A colliem imádja kiszedni a cipőfűzőt az edzőcipőkből, miután kiszedte nem érdekli se a cipő, se a fűző,csak addig zavarja, amíg be van fűzve. Ha más kutyákkal játszik mindig rá akar ülni a másik fejére. A kisgyerekek a mániája, amikor kisebb volt át akart menni az út másik oldalára, ha gyereket látott, egyszerűen imádja őket.

A goldenem nagyon igényli az emberi közelséget, mindig hozzám bújik, a fejét belefúrja a mellkasomba és a mancsát a karomra teszi, vagy belehajtja a fejét az ölembe. Mindenféle ajtót, kaput ki tud nyitni, ha nincs kulccsal bezárva.

2011. aug. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Utánoz ... reggel ha felkelünk ásitok akkor ásitozik ...nyujtozkodok akkor ö is.
2011. aug. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!