Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Josera táppal kapcsolatos...

Josera táppal kapcsolatos tapasztalatok? Milyen minőségű? Hol lehet a legolcsóbban beszerezni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó az összes féle belőle.Purinába és esetleg állateledel üzletbe lehet kapni.Ajánlom még az Artus Dog svájci tápot.Az picit olcsóbb,de ugyanolyan jó.
2011. aug. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

stb.

Jó táp,én is azt rendeltem most a Futrinkától,ma hozzák.

Ér annyit,mint az agyonreklámozott "szuperprémium"tápok.

2011. aug. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2011. aug. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én azzal etetek ősz óta. Először Lamb and ricet kaptak, de ivel sport kutyák, így az gyengének bizonyult. Akkor váltottunk Agilora, majd az ár-érték miatt az Active-ra. Most rendelem a 3dik zsákot, és nagyon elégedett vagyok vele :o) Szép a szőrük, jó a székletük és energetikusak.
2011. aug. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én fél éve használom, a kutyáim (közepes testű hosszú szőrű tenyészkutyák) a regulart eszik, a kölyköket a Familyn neveltem fel most. Én is csak jót tudok róla mondani, hamarosan meg is kötöm velük a referencia kennel szerződést.
2011. aug. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves Előttem szóló!


Meg tudnád mondani, hogy kötsz velük szerződést? Kinek írtál? A területi képviselőnek? Milyen feltételeik vannak? Jöhet privát üziben is. Én most akarok átállni erre a tápra, és több zsákra lenne szükségem havonta. Köszönöm a válaszod.

2011. aug. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelnének a feltételek!
2011. aug. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!