Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutyát hány hetes korától...

Egy kutyát hány hetes korától taníthatom, vagy vihetem futni?

Figyelt kérdés
Rhodéziai Ridgeback
2011. aug. 12. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
tanítani már simán 8 hetes kortól lehet amikor elhozod.. de erőltetett mozgást csak 1 éves kora után végezhet addig játsszon a kertben, el lehet vinni sétálni vagy futkosni egy rétre de csak annyit amennyit ő akar
2011. aug. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 (L) Bella (L) ***** válasza:

Én is úgy tudom, hogy az ízületei, csontjai védelmében csak egy éves kor után szabad vele aktívan sportolni, frizbizni, ilyesmi.

Viszont tanítani...passz:)ismerősömék befogadtak most egy 6 hetes golden retrievert és már tud ülni. 3X mutatták meg neki, szerintem szenzációsan okos lesz:)

2011. aug. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A tanítást sosincs korán kezdeni,szóval mikor hazaviszed.A futás dolgot szerintem kérdezd meg az állatorvostól,habár a tesóm úgy emlékszem 5 hónaposan vitte először hosszútávfutásra a haverjaival.Nekem most dobim van és szerintem inkább kérdezd meg.
2011. aug. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lieth válasza:
Futni ha nem betondzsungel akkor szerintem ilyen 3-4 honapos korátol biztosan. Tanitani meg mindig lehet:) Kutyasuli ovik már ien 3 honapos kortol indulnak, a tanfolyamokat 7 honapos kortol ajánlottak.
2011. aug. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hány éves korátol szabad elvinni? :)
2011. aug. 12. 18:42
 6/6 A kérdező kommentje:

Meg találtam egy oldalt kutyatrükkökkel *****


szerintetek ez jó



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 12. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!