Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyások rendesek egymással,...

A kutyások rendesek egymással, van rossz tapasztalatod kutyásokkal?

Figyelt kérdés

Azt tudom, tapasztalatból, hogy aki nem szereti a kutyákat, az simán beszól, hogy húzzak el onnan a kutyámmal, meg ilyesmi.


De a kutyások rendesek ilyen téren?


Szóval "összetartóbbak", nem szólnak be másnak, mert Ő is kutyás, és valamilyen szinten hasonlóak?


Vagy akkor is beszólnak?

Van ilyen sztorid, amikor másik kutyás szólt be neked, vagy tett megjegyzést a kutyádra?


2011. aug. 13. 11:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
a biciklis hasonlatos nagyom igaz! :D én is pont így gondolom
2011. aug. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Igen vannak. Budapesten a Városligetben rengeteg kutya van, ott kialakult pár klikk, akik elég lenézőek az újakkal szemben. Nekem pár hónapja van kutyám, teljesen jól szocializált, még kölyök, de már engedelmes, sokat foglalkozom vele. Nem ez számít nekik, sajnos. Ha odaviszem, hogy együtt játszanak a kutyáink, mert látom, hogy szívesen teszik, ezzel mit sem törődve arrébb mennek. Az emberek kört alkotva állnak és senkit nem engednek be oda. Ha próbálok beszédbe elegyedni velük, akkor csak félmondatokban válaszolnak, éreztetik, hogy nem kívánatos vagy. És ezt többen is észrevették.


Persze barátságokat is kötöttem már ott. Egyet csak, de legalább van ellenpélda.

2013. márc. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!