Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Select Gold jó féle táp?...

A Select Gold jó féle táp? Van valakinek valamilyen tapasztalata róla?

Figyelt kérdés
2011. aug. 20. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk nem jött be...Nagyon drága, és hús helyett tele van gabonafélékkel. Nyúltápnak biztos jó, de az én kutyámnak ment a hasa tőle mint az állat, és fénytelen lett a szőre is.
2011. aug. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Hány százalék hústartalma van egy jó tápnak? Tudsz valamit ajánlani esetleg?
2011. aug. 20. 17:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Én ajánlanék,árban se horror:Josera.

Német táp,nincs benne szója,se mesterséges színezék vagy ízfokozó.

Nálunk bevált.Válogatós kutyának a Josera Festival-t ajánlom,de a többi is jó.

2011. aug. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

az én kutyámnak semmi baja nem lett tőle... sztem elviselhető áron van...

a bio plan is jó meg a neture's best amik még normál kategóriában vannak árügyileg

de egyébként a házi koszttól se lesz semmi baja én nem látom hogy bármelyik táptól fényesebb lenne a szőre vagy a fogai fehérebbek az izmai nagyobbak..stb

2011. aug. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%-tól felfelé van a valóban minőségi tápok hústartalma!Pl.Acana,Orijen,Artemis ha jót akarsz a kutyádnak ezek közül válassz!
2011. aug. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csak épp ezeket átlagos bérből-fizetésből vagy pláne nyugdíjból élő ember nem engedheti meg magának,hiába klassz tápok.

Orijent,Acanat próbáltuk,nem voltak jobb formában tőle a kutyák,mint a középkategóriástól.

2011. aug. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

egyébként ha tényleg jó kajával akarja valaki etetni a kutyáját,akkor rendes hússal etesse ne táppal.az nem 60% hús,hanem 100%

neten is lehet kutyakaja recepteket találni.én szoktam néha csirkemellet főzni neki vegyes mirelit zöldséggel és rizzsel.azt imádja a legjobban.egyébként tényleg nem látok a prémium kategóriás táp és a sima friskies között különbséget.a tényleg no name kajáktól viszont fosott úgyhogy azt elkerüljük-bár nagyanyám adta neki,én biztos nem vettem volna neki ilyen "morzsi" tápot-

amúgyis az egyik leghíresebb vizsla kennel -többek közt-főleg marhahússal eteti a kutyákat,és akkora megtermett egészséges állatok,amilyet ritkán látni

2011. aug. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek:) Kipróbálok még egy-két tápot. Amúgy nem válogatós szerencsére, de azért szeretném ha minél jobb tápot kapna. Főzőcskézni csak akkor főzőcskéznék neki, ha magamnak is. Mivel ilyet nem sűrűn teszek, ezért a kutyi is kimarad a jóból:)
2011. aug. 21. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!