Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért eszi a kutyám az emberi...

Miért eszi a kutyám az emberi székletet?

Figyelt kérdés
Kizárólag csak emberi friss székletet eszik ha kimegyünk sétálni és nem mindíg veszem észre a nagy fű miatt.
2011. aug. 21. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Én elhiszem neki. A mi kutyás körünkben is csak azt eszik meg. Mi onnan tudjuk, mert látjuk mikor a hajléktalan emberek odacsinálják a bokorba. Ha egy másodpercre nem figyelünk már rohannak is. Van amelyik csak fetreng benne, van amelyik megeszi.


Egyébként az okát sajnos én sem tudom. Le kell szoktatni róla. Én az enyémet mikor megláttam, lenyomtam a földre, ráncigáltam a grabancát, és szidtam minta bokrot, azóta elég ha csak rászólok olyan hangsúllyal. A bokor közelébe sem megy.

2011. aug. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Az én kutyám képes a sajátját is megenni, ha nem takarítom el időben!
2011. aug. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Az meg mástészta, hogy miért is engeded neki hogy megegye? Vagy valami nem stimmel az emésztésével, vagy ne adj neki enni csak a normális kaját, aztán majd elválik hogy mi lesz.
2011. aug. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért a szagáról elég könnyen el lehet dönteni, hogy ember vagy kutyaszar... Mi is a parkba járunk, vannak a bokrokban szarkupacok elég rendesen. És amíg nem volt a kutyám maximálisan behívható, rohant is be, beleevett aztán belefetrengett... Iszonyat gusztustalan. Azóta jobb a behívás, és le tudom tiltani arról, hogy beszökjön a bokorba.
2011. aug. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért törlik folyamatosan itt a hozzászólásokat? :O Speciel amit én írtam, abba semmi csúnya nem volt...
2011. aug. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Futurare ***** válasza:
Hol fér hozzá emberi széklethez? Vagy ez csak nekem furcsa?
2011. aug. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A macska szart is szokták enni.

Nekem a doki azt mondta, hogy olyan ásványi anyagok vannak benne, ami neki kell. Persze nem engedem én se, hogy ilyesmit egyen, de néha előfordul. Akkor szoktam mentolos fogkrémmel jól átmosni a fogát meg a száját. Utálja de én nem fogom szagolgatni a szaros száját.

Viszont a doki azt is mondta, ha a saját székletét eszi, akkor valami táplálék kiegészítőt érdemes neki adni.

2011. aug. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az enyém nem eszi sem a sajátját, sem macskáét, sem más kutyáét. Nem is fetreng benne, csak belenyal (többnyire híg székletet talál). Pfújj szóra azonnal abba hagyja, behívással sincsen semmi gond. Fiatalok járnak ide szívni, mindig látom őket mikor este későn vonulnak autóval, másnap meg ott virít mindenhol a Wc papír, mellette meg az széklet. Acanát és házi kosztot eszik (nem maradék, főzök neki), szóval nem értem miért van erre a "bűnözésre" szüksége.
2011. aug. 21. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!