Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyar vizsla vagy border collie?

Magyar vizsla vagy border collie?

Figyelt kérdés

Mindenképp egy közepes testű, aktív, szép kutyát szeretnék venni.

De nem tudom melyik fajta lenne nekem a legmegfelelőbb.

Nem vagyok túlságosan, de szeretek akár naponta sétálni, van időm naponta a kutyusra és van egy havanese-m, szóval, ezek tükrében kell választanom.

Kellene, hogy szeresse a kicsi kutyusom.

ÉS, a lakásban szeretném tartani. Hatalmas telkünk van a házhoz, szóval nem lenne hely hiány, de télen és éjjel, esőben bent lehetne a kutyus, szóval ott lenne, ahol kedve van, illetve igénye. Erre alkalmas mondjuk egy vizsla, hogy egy 80 m2-es házban jól érezze magát télen?


2011. aug. 24. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Magyar vizsla! A Border divat kutya...
2011. aug. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mind a kettő nagyon jó kutya.

a vizsla egy igazi vadász és magyar fajta,nagyon pörgős,és játékos,de a border is játékos,nagyon okos,nagy a mozgásigénye.

2011. aug. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Collie a Vizslák baromi szökösek és a szöre miatt télen megfagy...
2011. aug. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egyértelműen border :) bár láttam néhány igazán szép és okos vizslát, de sajnos a többség nem ilyen. a border kedves, szeret más kutyával együtt lenni, nagyon tanulékony, motiválható, és puha a szőre, jó végigsimítani. kinn is benn is jól érzi magát. bármilyen játékra kapható.
2011. aug. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Border :) Én biztos őt választanám, aktív, szófogadó, tanulákony... :D
2011. aug. 27. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*tanulékony
2011. aug. 27. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szszszigazi ***** válasza:
Ha van rengeteg időd és szeretsz kutyát tanítani akkor Border. :) Ha Border-t választasz akkor nagyon figyelj oda,hogy minden nap igényli a sok mozgást,a nevelést. Egy Border Collie nevelése egy Havannese 10-szerese.. 1. kutyának senkinek sem ajánlom,de még 2.-nak is nehéz. Talán a Magyar Vizslával könnyebb. :)
2011. nov. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!