Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akcióban ivartalanított szuka...

Akcióban ivartalanított szuka kutyi tulajdonosok tapasztalatai?

Figyelt kérdés
Keverék szuka kutyusomat holnap viszem maglódra ivartalaníttatni egy ivartalanítási akció keretében. Kérlek titeket bármilyen tapasztalatot szívesen fogadok!! :))
2011. aug. 25. 15:55
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Mindenrendben ment, mire hazaindultunk már a saját lábán szállt be a kocsiba és a seb is sztem nagyon szép! Szerencsére a gallért is teljesen jól bírja, úgyhogy minden rendben és a nagy meleg sem volt túl nagy gond a nóziját vizeztük, de mikor eléggé magánál volt, a kezemről már le is nyalta a vizet! :) Ma már kapott reggelit, inni is iszik , a sebet pedig naponta 1x betídinnozzuk, fájdalomcsillapítót nem kértem, egyik ismerősöm meggyőzött ,hogy ha nem érzi ha fájdalmat, akkor a mozdulatai is bátrabbak és a seb könnyebben felszakadhat, de ( mivel folyamatosan figyelem) nem látok a kutyán fájdalomra mutató jeleket, csak egésznap alszik és alszik és várja a soks simit :)) Azon egyébként meg is lepődtem, hogy ma már a hasát vakartatta szétvetett lábakkal, én nagyban paráztam, hogy nem fáj e neki a seb,erre mikor abbahagytam ő nagy kérdő szemekkel nézett rám, hogy: "most mért hagytad abba??" Így aztán minden probléma mentesen ment, maximum hamarosan az energiájának mérsékelt levezetése fog problémát okozni, ő már most is menne...:D Nagyon köszönöm a segítsget, és a nyugtató szavakat, mire beértünk a rendelőbe, már én nyugtattam a tesómat, mert tudtam: "Úgysem lesz SEMMI BAJ!!" Úgyhogy nagyon köszönöm!!! :))
2011. aug. 27. 19:52
 12/12 anonim ***** válasza:

Köszi a híreket! :)

Örülök, hogy minden rendben volt (de hát ezt tudtuk:)).

További szép éveket Nektek! :)

2011. aug. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!