Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Veszettség elleni + kombinált...

Veszettség elleni + kombinált oltás Bp. XVII. kerület és környéke. Ki mennyiért oltat nagytestű kutyát? Lehetőleg azt is írjátok oda, hogy konkrétan melyik orvosi rendelő.

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Az árakat nem tudom, de a védőoltás ára nem függ a testmérettől (csak az orvostól). Érdekes, de egy egérnek pont annyi vakcina kell a védettség kialakulásához, mint egy elefántnak.
2011. szept. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Itt nálunk (XV.ker) kombinált+veszettség ha jól tudom 7200ft.
2011. szept. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi a XXIIben lakunk de Érdre visszük oltatni, mert ott mindig van oltási akció, hogy minden szuri 3000.


Amelyik rendelő meg 20 méterre van tőlünk, ott a veszettség+kombi majdnem 9000,

2012. okt. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ár nem függ a testmérettől.
2012. okt. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, a XX.utca 2 szám alatti rendelőben a kombinált oltás kb 8-9000 ft ,a sima azt hiszem 5000 körül van.Én a kombináltat adattam a kutyának ,de én vettem még nekik féreghajtót (40 és 20 kg) kutyáknak és így fizettem 13000.-ot. A facebook címük: [link]
2013. febr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!