Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek érdemes iskola...

Szerintetek érdemes iskola közben kutyát vásárolni?

Figyelt kérdés

Kevesebb idő jut a tanulásra és el lenne hanyagolva a kutyus.

Szerintetek hogy lehetne iskolaidőben kutyázni? Ki hogy oldja meg? Esetleg a kutya mellett tanulni? Középiskola/gimnázium.

(Kellene egy kutya házat őrizni, de ugye idomítani is kell)


2011. szept. 6. 19:39
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Egyenlőre nem merek kutyát venni/elhozni menhelyről, mert félek, hogy nem jutna rá időm, én pedig nem szeretnék rosszat a kutyunak.

De mégis kellene egy...

hogy oldjam meg?

2011. szept. 6. 19:42
 2/16 anonim ***** válasza:
Én 14 éves vagyok 3 kutyánk van és semmi gond most hozuk a 4.-et van időm a tanulásra meg a kutyákra is bőven! szerintem nyugottan hozz el egy ktyust!
2011. szept. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De mikor foglalkozol a kutyákkal? És mikor tanulsz? Nekem sajnos minden nap magolnom kell, mert nehezen marad meg a fejemben néhány dolog(nem csak suliban).
2011. szept. 6. 19:50
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem házőrző kutyám volt hanem egy törpe uszkár. Én hordtam reggel hatkor, délután négykor, hatkor és tízkor. sétálni. első két alkalommal fél órára második két alkalommal egy-egy órára. Volt úgy, hogy írtam a házit és itt legyeskedett körülöttem meg fogtam a játékot ő játszott, mozgattam neki stb és közben írtama házit. Nem volt elhanyagolva se a kutyus se a tanulás. Ha oda figyelsz és az idődet jól osztod be akkor menni fog.


17/L

2011. szept. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát 2-4-ig tanulok aztán 6-ig a kutyákkal vagyok aztán meg megint tanulok ha még van valami. De hétvégén 7-ig is velük vagyok ekkor kipótol a azt ami hétköznap el maradt nekik
2011. szept. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom :S

Ha nincs körülöttem senki/semmi, akkor is nehéz tanulnom. De nagyon szeretnék egy kutyát is egyben, mert eléggé egyedül érzem magam és kellene egy barát/társ. Nincs testvérem, szüleim akkor mennek dolgozni, amikor suliban vagyok és akkor jönnek haza, amikor alszom. Van, hogy fél hétig nem is látom őket :S Ezért szeretnék egy kutyust. De nagyon aggódom, hogy nehezen fog menni a tanulás, mert hiába, hogy órán annyira figyelek(érdekel nagyon pl. az a téma), de másnap nem emlékszem arra sem, mit vettünk(halál komolyan) és ezért kell kétszer annyit tanulnom, mint a többieknek.

2011. szept. 6. 19:54
 7/16 A kérdező kommentje:
Ja, és köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2011. szept. 6. 19:55
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát vegyél valamilyen kis tesű szoba kutyát vagy uszkár és akkor az első kutyának jó és jeleznek is!
2011. szept. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nagybátyám egy menhelyen dolgozik(elég messze) és nyaranta elmegyek hozzá segíteni(megengedik) és már tudok egy s mást a kutyákról, a viselkedésükről, melyik fajtával hogy kell bánni stb. Meg egy közepes méretűt szeretnék. Ennyi az elvárásom :)
2011. szept. 6. 20:00
 10/16 A kérdező kommentje:

Még mindig döntésképtelen vagyok x]

Nyár végén egyszer már kinéztem egy menhelyen egy kutyát, de valamiért nem hoztam haza... nem tudom. Most tudnék egy hasonlót hazahozni, de a tanulás bezavarna.. Saját magammal vitatkozom :D

2011. szept. 6. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!