Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik a legkemény...

Szerintetek melyik a legkeményebb kutya?

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Fakutya?!
2011. szept. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a pásztor kutyák! (kuvasz, komondor, kaukázusi, közép ázsiai..stb)
2011. szept. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A lényeg hogy szeresd!

Előttem lévő XD

2011. szept. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

na de miben kemény? milyen téren? mert sorolhatunk bátor, keményen fogó fajtákat (pl. roti, pit, mali), vagy extrém körülmények között is dolgozó fajtákat (pl. szánhúzók), vagy vadászatban állhatatos fajtákat (pl. jagd, patterdale), vagy nomád körülmények között is megvesztegethetetlenül őrző fajtákat (pl. kangal).

mindegyik közül akad kemény kutya a maga műfajában.

2011. szept. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A legkeményebb kutya az én 10 éves husky-német juhász keverék szukám. Annyira kemény, hogy már felvette a DON előnevet, és a családtagjaim szerint ő vezeti a helyi kutyamaffiát. Egy 20 kilós kutyát kell elképzelni ijesztően kék szemekkel :) Egyébként én sem értem a kérdést...
2011. szept. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Akiteki ***** válasza:
100%
Márvány, bronz... van néhány köztéri szobor. Totál kemények.
2011. szept. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bandris ***** válasza:
Ez teljesen a gazditól függ! Legyen az Pit, Roti stb. Ha az agressziója érdekel, de nem ajánlatos az olyan kutyát tartanod amelyikre nem vagy felkészülve mert 1 év után szabadulni akarsz tőle! A kutya egy "hűséges barát" legyen ne pedig a feltűnési viszketegség kezelésére való gyógyír!
2011. szept. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!