Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pénteken kezdett el tüzelni a...

Pénteken kezdett el tüzelni a kutyám, de jövőhét szombaton el szerettünk volna vele menni a nemzetközi szánhúzó találkozóra, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnám esetleg egy héten belül elnyomni a tüzelését, hogy az ottani kankutyák ne őrüljenek meg és ezáltal a gazdik ne haragudjanak ránk, mert ilyen helyeken ez elég kínos. Mindenképp szeretnénk elmenni vele, de pont akkor lesz a tüzelésének a csúcspontja.
2011. szept. 18. 11:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudsz mit csinálni.Leállítani már nem lehet. Eltólni előtte lehetett volna, de az is akkora adag hormon, hogy lehet, hogy nem tüzel többé.

Ne menjetek. Főleg neolyan találkozóra, ahol nem tudod elkülöníteni. A többiek jogosan lincselnének meg, mert a kanok már a szagtól is agresszívak lehetnek és összeverekedhetnek.

2011. szept. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
63%
Sehogy. Menjetek kutya nélkül.
2011. szept. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
81%
Egy életre kitiltanak onnan, ha odaviszel egy tüzelő kutyát, és joggal teszik.
2011. szept. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen helyre tilos tüzelő szukával menni. Nem tudsz mit csinálni, így jártál. Ez benne van a pakliban, ha ivaros szukád van.
2011. szept. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kutya nélkül fogunk menni, mert ez így tényleg nem megoldható, majd talán legközelebb, csak most tüzel a kutya másodjára így még nemtudtuk mikor várható, anynira fiatal. Pechünkre pont most , az esemény előtt, amit anynira vártam.
2011. szept. 18. 11:38
 6/26 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem,hogy miért nem ivartalanítjátok?:)
2011. szept. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Van egy megoldás. Nekem 3 kan és 1 szuka kutyám van + kiállításra is járunk. Ebben az évben mikor kiállításra kelet volna menni a kutyám pont tüzelt de már be volt nevezve. Vettem olcsó parfömöt és a fenekét jól befújtam vele az én kankutyáimnak megmutatam és minden bajuk volt tőla. A kiállításon a konok mikor megsdzagolták el is fordultak tőle vagyis bevállt. legalábbis az én kutyámnak.
2011. szept. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Ne keverdössze a kiállítást (amikor akutyák fegyelmezetten mozognak, utána pedig kenelben vannak) egy szánhúzó találkozóval.Ahol fel-alá rohangálnak.

Nem tudod semlegesíteni a szagot

2011. szept. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Azért nem ivartalanítom, mert jövőre akarunk majd kiskutyákat, most még túl fiatal az elléshez, majd ha egszer szült, utána talán ivartalanítjuk.A szánhúzó találkozón meg tényleg nagyon zavaró lenne egy tüzelő kutya, esetleg még a versenyt is zavarná, oda pedig nagy fegyelem kell.
2011. szept. 18. 12:42
 10/26 anonim ***** válasza:
Milyen fajta és melyik kennelből való?
2011. szept. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!