Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csepelen kutyaiskola? Melyik?

Csepelen kutyaiskola? Melyik?

Figyelt kérdés
Csepeln 2 kutyasulirol hallottam idáig az egyikbe jűártam is még 8 éve a www.cskki.hu( csepeli kutyakiképző iskola)-ba nemtudja valaki h mennyi egy havi bérlet nincs fennt az oldalukon és a kiképzőt mikor hivtam nemtudtam utolérni.A másik az alfa,ahová párom járt régen és a hallottak alapján annyira nem győzőtt meg,de mégis érdekelne a bérlet oda is.esetleges tapasztalatok ha vannak!köszi
2011. szept. 19. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Én csepel és erzsébet határáról járok a Cerberoskutyasuliba, ami igaz nincs közel, de szerintem megéri az utazást. Ha érdekel gyere el egyszer, nézegesd meg a honlapot... :) Engem annak idején az fogott meg benne, hogy nem csak azzal foglalkoznak, hogy a pályán normálisan viselkedjen a kutya, hanem a kutyával való EGYÜTT ÉLÉST is megtanítják neked :-)
2011. szept. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) És ott mennyi egy havi bérlet vagy h működik ez,mert régen ugy volt h havi 5ezer és akkor abba benne van a hétvénenti 2x2 orás foglalkozások.De mostanság shol nemtalálok árat irvai:).Előre is kösz
2011. szept. 21. 13:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Pontosan nem tudom, mennyibe kerül, de itt tanfolyam rendszerűen vannak az oktatások. 6 hét az alap tanfolyam és 6 hét a közép. Utána lehet járni klub foglalkozásra. Most van valami akció, hogyha kinyomtatsz egy kupont 15% kedvezmény van a tanfolyamok árából :)) de akkor is van kedvezmény, ha mentett az eb és ha ivartalan.
2011. szept. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a klubnak annyi az ára amennyit te is írtál
2011. szept. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
51%

Nem ajánlom senkinek! (tapasztalatból "beszélek".)

Borzalmas! Csak az a lényeg hogy befizesd a díjat.


Tapasztalatok amik alapján nem ajánlom:


- Beképzeltek

- Felületesen zajlik a kiképzés,

- Ha nem tökélestes fajtatiszta a kutyád mintha kinéznének.

-Lekezelő hangnemben szinte "dirigált" egy nő "kiképző" (most nem szeretném itt megnevezni) teljesen megalázva éreztem magam.


Úgy érzem nem azért szeretne az ember kutyaiskolába járni hogy közben rosszul érezze magát, hanem azért hogy egy jó közösségben a gazda és a kutya is boldog legyen, emellett megfelelő kiképzést kapjon. Másrészt azért szerettem volna oda járni hogy segítséget is kapjak. Ez helyett csak egy nagy adag megaláztatást és idegességet kaptam.

Úgy látszik a nő ( direkt nem nevezem meg) neki ebből az egészből az volt a lényeg hogy én nem vagyok neki szimpatikus ezáltal így is állt a kutyámhoz és hozzám. Eléggé arrogáns, lekezelő is volt. Szánalmas hogy szolgáltatást hirdet és arc alapján ítél meg mindenkit.


Nem rossz hírnevet akarok terjeszteni itt most, csak szeretném megosztani a tapasztalataimat hogy a Csepeli KKI (Rózsa utcában) borzalmas a légkör így nem ajánlom. Ez egy bazi nagy NEGATÍV pedig ilyet nem szoktam írni.

Őszintén írom, ha jót szeretnél magadnak és elsősorban a kutyusodnak, ne a Csepeli KKI (Rozsa utca) menj mert az ilyen emberektől akik csak a pénzre hajtanak sok jót te sem kaphatsz.

Én is azt hidtem hogy tök jó kutyasuli, kedves , tapasztalt ,jó kiképzőkkel, jó eredményekkel, stb... de ez csak a FELÜLETES BÁJ.


Akit részletesen érdekel mi is történik írjon nekem e-mail t.


Köszönöm hogy megoszthattam a tapasztalataimat, okosan döntsetek

& hajrá kutyások!

2012. febr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 KutyaDuma ***** válasza:

Amit bátran ajánlok mindenkinek az az Alfa kutyaiskola. Csepelen a Gubacsi hídnál van. Klikkeres képzéssel foglalkoznak, ingyenes szocializációval és szintén ingyenes kutyaovival.


Bővebb infó http:\\csepel.kutyaiskola.eu

2012. okt. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!