Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tapasztalatod van a...

Milyen tapasztalatod van a kutyás táborokkal?

Figyelt kérdés
ilyenekre lennék kívácsni, ogy miket csináltatok stb :)
2011. szept. 20. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Én eddig egybe voltam. Nagyon jól éreztük magunkat! :) Itt a bizonyíték: http://www.youtube.com/watch?v=gB8BkndSW4U Felkeltünk, volt egy kis gyakorlás, aztán reggeli majd fürdés a parton. Délután játékos kutyás feladatok (pl kutyás activity), közbe meg persze sok-sok séta :)
2011. szept. 21. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

:O van ilyen?????

én is akarok menniiii!:D


hol szerezhetek ilyenekről infót?:)

2011. szept. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
vááá énis szeretnék menni :DD
2011. szept. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
értem köszönöm. :) azt nem tudod, hogy táborba csak az mehet, aki odajár kutyasuliba? vagy bárki? és milyen kutyákkal lehet menni? én is szeretnék egyszer eljutni egy ilyen táborba a kutyámmal. :) és oda hány éves kortól lehet menni? köszi :)
2011. szept. 21. 12:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy adott fajta rajongói is gyakran szerveznek túrákat, táborokat, lásd pl. a Vizsla Túrát, vagy a Mudi Viadalt. Nézegessetek fórumokat, pl. az SG, vagy a Netboard az, amit az általam ismert kutyások használnak! Regisztráljatok be, szóljatok hozzá a témákhoz, esetleg vegyétek magatok a kezetekbe a szervezést! :-)
2011. szept. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Ide azok jöhetnek akik legalább az alap tanfolyamot elvégezték már a suliban asszem.
2011. szept. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!