Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van ilyen tanfolyam kutyáknak?...

Van ilyen tanfolyam kutyáknak? (Lent)

Figyelt kérdés

Van egy beaglem.Nagyon jó a szaglása,mint minden beaglenak.Valamelyik nap este kimentem hozzá és 1órán keresztül gyakoroltuk a Keresd! parancsot.Még a 7kilós kő alól is kiszedte a jutalomfalatot,és kiásta a földből.

Van valami ilyesmi tanfolyam?Leginkább Békés-és Csongrád megyében.

Lehet hogy kicsit hülye kérdés,de nagyon kiváncsi vagyok rá: DD

11/L


2011. szept. 24. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt a beagle munkavizsga szabályzata.

Hogy nálatok van-e erre tanfolyam azt nem tudom

[link]

2011. szept. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kell, hogy legyen nyomkövetés, vagy akár matrailing felétek is, de általában ezt valamilyen alapfokú engedelmes vizsgához kötik, és csak utána lehet elkezdeni. NAgyon jót tenne a biglidnek, a kézbentarthatóságát is növelnéd vele, hiszen a szaglászhatnékját kiélhetné az irányításod alatt, és mikor nincs ott a helye a szaglászásnak, akkor nem futna el az első szagnyom után.
2011. szept. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Keress egy kutyaiskolát! Ott a megfelelő alapozás után lehetőség nyílik a nyomkövetésre. Ha írsz egy települést, akkor lehet, hogy valaki tud is ajánlani kutyaiskolát a közelben!
2011. szept. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jártunk kutyasuliba,csak most nyáron nem mentünk,de valószínüleg megint megyünk( :

Igazából papámon múlik,mert mindig vele mentem,mivel ő mega rotiját szokta vinni..: DD

2011. szept. 24. 10:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor probléma megoldva, ott kell szólni, hogy érdekelne a nyomkövetés vagy a mantrailing. (Utóbbi talán egyszerűbb.)
2011. szept. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!