Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkorára nőnek? Mennyibe...

Mekkorára nőnek? Mennyibe kerülnek?

Figyelt kérdés
Mekkorára nő 1 angol bulldog vagy egy francia buldog?:):)
2011. szept. 24. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Angol bulldog: 34-45cm


Farncia bulldog: A fajta-szabvány nem tartalmaz a magasságra vonatkozó előírást. Általában 33 és 40 cm között van.


Az ár sok mindentől függ. Mik az elvárásaid?

2011. szept. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem sok minden, csak hogy ne legyen agresszív.. legfontosabb..:):) szeretnék egy kiskutyust..:) és rájuk gondoltam.. kettő közül valamelyik:):)
2011. szept. 24. 13:31
 3/9 anonim ***** válasza:
értem! De ezt én úgy gondoltam hogy teynésztőtől fontos hogy törzkönyves legyen vagy nem?
2011. szept. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem fontos... egyáltalán nem érdekel, egészséges legyen és kész :)
2011. szept. 24. 13:40
 5/9 A kérdező kommentje:
szoval? ár?:)
2011. szept. 24. 13:45
 6/9 anonim ***** válasza:
38%
Nézegess itt. Itt biztosan találsz a számodra megfelelőt! [link] Ezen az oldalon találtam én is a mostani kutyám egyikét... Sok sikert!
2011. szept. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! :):)
2011. szept. 24. 14:06
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha fontos, hogy egészséges legyen, akkor kizárólag tenyésztőtől, törzskönyvvel vegyél kutyát. Ezek a fajták, amiket kinéztél nagyon problémásak az egészség szempontjából, így nagyon kell figyelni, hogy jó helyről vedd, különben könnyen kifoghatsz egy allergiás, bőrbeteg, légcsőszűkületes, diszpláziás kutyát, aminek a kezelésére a gatyádat is ráköltöd és a kutya így is szenvedni fog.

Itt találod a tenyésztők honlapjait:

[link]

[link]

Csak olyan helyről vegyél, ahol a szülők kiállítási eredményekkel rendelkeznek(azaz nem nyomorék, jó idegrendszerű, jó felépítésű kutyák), egészségügyi szűréseik negatívak mindenre, a kölykök mindegyike kap törzskönyvet, tiszta, családias környezetben vannak tartva a kutyák, a tenyésztő segítőkész és szimpatikus.

Egészséges, fajtatiszta kiskutyát nem kapsz 100 ezer alatt, igaz, hogy árulnak ilyen ócska hirdetőoldalakon a feléért is, de az minden, csak nem fajtatiszta, egészséges és jó idegrendszerű.

2011. szept. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Francia bulldog 80ezertől felfelé, angol bulldog 130ezertől felfelé.


Ezek az egészséges, szűrt szülőktől származó kutyák.

2011. szept. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!