Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség! Megvágtam a kutyám...

Segítség! Megvágtam a kutyám lábát! Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Beleakadt egy bogáncs én meg ki akartam vágni a szőréből és megvágtam a bőrét.Nem sír meg semmi,de nagyon megijedtem.Tudom,hülye vagyok,nem kell osztani,így is teljesen kiakadtam....Sosem akartam volna bántani....Nem vérzik neki meg semmi,de most mit csináljak?
2011. szept. 24. 17:45
 1/7 anonim válasza:
100%

semmit

főleg ha nem vérzik, 1-2 nap alatt meggyógyul

2011. szept. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, ha nem nyüszit, nem sántit, akkor csak kisebb sérülést ejtettél rajta. Magától begyógyul. Esetleg egy kis vizes ruhával tisztitsd meg ha hagyja.
2011. szept. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Mosd meg neki!Rakj rá fertőtlenítőt!

Azért nem kell így kétségbe esni!Ha nem sír meg nem vérzik akkor anyyira csak nem fáj neki!

Semmi baj!Mással is megesik!

2011. szept. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
*annyira
2011. szept. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
betadinnal lekened, adsz neki egy jutifalatot és legközelebb kefét használsz
2011. szept. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget.Már pirosra sírtam a szememet.Kösz,hogy megnyugtattatok.
2011. szept. 24. 18:14
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz semmi baja, nyugi. Fertőtlenítsd le valamivel aztán pár napig még nézegesd,m hogy szépen gyógyul-e.


Mivel próbáltad kivágni a bogáncsot? Egyébként kézzel is ki lehet szedni, vagy kis testápolóval, esetleg oliva olajjal. Aztán vizes ruhával áttörölni. Persze csak a szőrére kerüljön egy kevés olaj. Olyankor szokták ezt, ha a kutya nagyon vad és nem lehet felé éles eszközzel közeledni. :)

2011. szept. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!