Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi ez a hatalmas yorkie...

Mi ez a hatalmas yorkie mánia? Miért mindenkinek kell mindenkinek ilyen kutya?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 12:10
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:
Ezt jól elírtam:/ Tehát miért kell mindenkinek ilyen kutya?
2011. szept. 25. 12:11
 2/43 anonim ***** válasza:
86%

Nekem aztán nem kell!


De az én tippeim. Kicsi, nem kell neki nagy hely. Aranyos. (Szerintem nem az). Az ember kiélheti rajta azt, hogy fésülgeti. Keveset eszik, tehát takarékos is.


Ez mind nem is baj, a baj ott van, hogy a yorkshire terrier tartók 80%-a nem neveli meg a kutyáját, hanem hagyja, hogy az uralkodjon rajta.

2011. szept. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
27%
Gondolom most ez a tendi, meg a facebook.. :D
2011. szept. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
65%

utálom, hogy mindenkinek ilyen van. az enyém 5 éves, mikor megvettük, még ritkaságnak számított, mindenki csodálta. most meg minden tininek ilyen van, mert milyen picike meg cukika a kis coffikája...


amúgy nekem azért ilyen kellett, mert pici kellett emeletes házba, és egyik ismerősünk Yorkikkal foglalkozott. ha Westievel foglalkozott volna, olyan lenne.

2011. szept. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
71%
Elsősorban a lányoknál látok ilyen kutyát, barátnőmnek is van. Neki az számít, hogy "cuki" legyen vele, még a fülét is felkötötte, mert lefelé lógott és hogy az úgy nem cuki. Persze azóta már felfelé áll. Az ilyeneket nem értem :/ Valaki ne divatból tartson már kutyát, hát édes istenem.
2011. szept. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
63%
Nekem 4 éve lassan 5 éve van yorkim és azért választottam ezt a fajtát mert emeletes házban lakok és nagyon szerettem volna kutyát. Divat kutya ez a válaszom én is egyre többet látok már belőle ahol lakok és hasonló okokból választották ők is akiket ismerek yorkisokat.
2011. szept. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
90%

És akkor mi van, ha már ez is divat kutya lett?:D

Vegye meg, csak bánjon vele jól. Engem aztán nem zavar, hogy sok embernek már ilyen van. Nekik is joga van azt választani amit akarnak.

Lesz@rom amúgy, hogy divat-e vagy sem. Inkább az a lényeg, hogy ne hanyagolják el a kutyát, ne csak úgy vegyék meg, hogy jaj aranyos kiskutya ..stb..

2011. szept. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 kriszti78dk ***** válasza:
49%
Nekem nem kéne mert inkább hasonlít egy macskára.
2011. szept. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
76%
ez a hatalmas divatmánia már több éve tart, van az 10 is... és nem csak a yorkie-val. hlyep*csák közt az ilyen kis cuki kutyusok a trendik, falun meg pl német juhász (parasztoknak farkaskutya... bár ők utánanézhetnek mit is jelent ez, ha már olyan ostobák h a saját kutyájuk fajtáját sem ismerik...) mindenhol más, de ezek nem új mániák
2011. szept. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
17%

Nekem nem tetszenek nagyon a yorkie kutyák mert mindenkinek ez van...

Nekem vörös spiccem van és mindenki dícséri az utcán nem csak azokért a kis patkányokért vannak oda...

Amúgy is ha 1évet átlépi kifakul a szőre és akkor olyan mintha már nagyon öreg lenne pedig nem az..

És ha kifakul akkor már senkinek sem tetszik nem fogják szeretni és az utcára kerül.Mert hát kinek kell "öreg" kutya..

A vörös spiccemnek meg nem fog kifakulni a szőre mindig is ilyen aranyos fog maradni már 4 éves és még mindig ugyan úgy szeretem mint régen sőt jobban:)

2011. szept. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!