Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb kutyatáp...

Melyik a legjobb kutyatáp kistestű kutyának?

Figyelt kérdés
Az se gond ha nem olyan drága. :)
2011. szept. 27. 18:19
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja és nem a szárazra gondolok
2011. szept. 27. 18:21
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
otthoni ételmaradék pl. kenyérhéj, csont, savanyú tej
2011. szept. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

A kutyatáp az a száraztáp. Akkor mire gondolsz?

A konzerv felesleges pénzkidobás. Nincs semmi tápértéke, nagy része maradék mócsing. Annak az árából már színtiszta húst is vehetsz neki, pláne, ha kistestű.

2011. szept. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen a konzervre gondoltam. Szoktunk neki csirkefarhátat is adni de nálunk általában konzervet eszik. Sajnálom ezen végképp nem tudok változtatni. Anya már így is olcsó, tescos kajákat veszi, sőt van h macskakonzervet ad neki mert "ugyanaz van benne". Gondoltam majd veszek neki valami jobbat. Arra nem tudom rávenni anyát h minden nap húst egyen a kutya.
2011. szept. 27. 18:38
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Kutya konzerv, kutya szalámi, az imádják imádják. Amúgy nekem mikor volt macskám és kutyám is én nem vettem külön konzervet. A macska kutya konzervet evett.
2011. szept. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A konzervnél drágább megoldás nem nagyon létezik a földön. 70%-a víz, tehát marha drágán veszel vizet. Nem tudom mennyit költetek havonta konzervre, de valószínűleg ugyanabból az összegből egy középkategóriás száraztáp ára is kijönne, és akkor nem szeméten meg vizen élne a kutya.
2011. szept. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy kistestű. A barátnőm kutyája 8 kiló, ő általában vesz egy 15kg-os száraztápot, és az 4 hónapig elég neki kb. Ez még ha 15 ezres táppal számolsz, ami már prémium kategória, akkor is kijön havi 4000 Ft-ból, de egy Josera Economy 20 kilós az 7200 Ft, és kb. fél évre elég lenne neki.
2011. szept. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
nem nagyon értem a kérdésedet, ha azt kérdezed, melyik a legjobb kistestű kutyának, majd közlöd, hogy a legsilányabb minőségű konzervekkel etetitek... akkor minek kérdezed???? amúgy ha vennétek egy közép kategóriás száraztápot, sokkal olcsóbban kijönnétek, mint tescos konzervvel. Nekem egy nem is annyira kistestű kutyusom van, 10kg-os, kb. 2kg táp elég neki egy hónapba, az egész pontosan 2800ft-ra jön ki royal canin!!-nal etetem ha minden nap konzervet kapna, számoljunk mondjuk 200ft-os áron, az 6ezer forint... akkor mért is drága a táp????
2011. szept. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Konzervek között igenis van jó. Pl. Real Nature. Csak nézd meg a húsösszetételét és rájössz hogy miről beszélek.
2011. szept. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mellesleg a kutyatáp az száraz, elég hülyén fogalmaztad meg a kérdésed írhattál volna kutyakaját a táp helyett ha már nem szárazra gondolsz.
2011. szept. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!