Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen fajtára...

Ratata kérdése:

Szerintetek milyen fajtára hasonlít a kutyám (én labi keveréknek saccolom).14 hetesen 12kg marmagassága kb40 cm. Szerintetek?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 28. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Labrador szerintem :D ráadásul feka labi :DDDDD
2011. szept. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ari :) Szerintem is labrador keverék.
2011. szept. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
labrador 100 hogy van benne :)
2011. szept. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Haver szerint vizslás a feje.A gerince mentén érdekes picit hosszabb a szőre és kicsit hullámos is.
2011. szept. 28. 21:31
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus ez gyönyörű kutya:D!!!

szerintem is labrador és a feje vizslás, bár a vizslára a testalkat nem hasonlít csak a feje... de labradornak simán elmegy

2011. szept. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van benne labrador, a feje egy kicsit vizslás. A hátán lévő jól kivehető (1. képen) hosszabb szőr viszont megint valami más fajra utal, mert a labradornak egyenletes a szőre és a vizslának is. Mondjuk van az a szőr rész, amit a vizsla idegességében fel szokott borzolni a hátán, de az nem ilyen. Valószínűleg jó nagy lesz :)
2011. szept. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ugyan ilyen kutyusom van csak egy kicsit nagyobb már ő csau-csau és labrador keverék de a csau nem látszik rajt :)

[link]

2012. júl. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is így nézett ki kölyökként és ő groenendeal és rottweiler keveréke, bár sokan nézték már labradornak is.
2013. jan. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!