Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rossz a kutyám és nem tudom...

Rossz a kutyám és nem tudom hogy mit kezdjek vele. Tippek vagy tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Találtam egy kistestű kutyát, és lakásban van most bent velünk. Nem tudom hogy kell betanítani hogy ne harapjon, ne piszkoljon be, hogy ne rágjon szét mindent, meg stb. Tippeket szeretnék, vagy valami segítséget !

Előre is köszi :)


2011. szept. 29. 22:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
2011. szept. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

És még valami, reggel 7-8 órától délután 1-4 óráig egyedűl lenne egy 10 négyzetméteres szobában. Ha itthon vagyunk akkor nyűszíkől és ugat, de hamár elmentünk akkor alszik és játszik.

Rossz ez a kutyának hogy hétköznap sokat van egyedűl ?

2011. okt. 2. 22:59
 13/14 anonim ***** válasza:

hát basszus, még jó h nem jó -.-"

akkor legalább annyit tegyél meg, hogy ha otthon vagy foglalkozz vele többet, fáraszd le!

2011. okt. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
pontosan .. 3 lehetőség van sztem, 1.amit irtak , fáraszd el , 2. többet vid ki a parkba vagy mit tudjam 3.Vegyél még egy kutyát ( nekünk is ez volt a gond, bevolt csukva, és ugatott mint a franc, aztán vettünk neki egy társat [ Máltainak vettünk egy Si-tzu -t] és már nemis vonyít stb.. mert el van azzal[ most is a házörző kutyánk Csau-Csau és még kb 1 éves- és talán tervbe van egy ugyanolyan Husky féle ])
2011. okt. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!