Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam rá a westiem...

Hogyan szoktassam rá a westiemet, hogy kint végezze el a dolgát sétáltatás közben?

Figyelt kérdés
4 hónapos kis westiem van 90 %ban pelusra végzi a dolgát, néha azért még történnek kisebb balesetek, most hogy megkapott minden oltást le tudom vinni sétálni és hát az atya úr istenért sem pisil, vagy kakil séta közben, bezzeg mikor haza érünk a pelusra azonnal..pedig min 40percet 1 órát mindig sétálunk. Tudnátok tanácsot adni, hogy vegyem rá, hogy kint is elvégezze a dolgát?
2011. szept. 30. 10:09
1 2
 11/13 Akiteki ***** válasza:
6 kutyát neveltem fel panelban, sosem volt pelenkázás vagy a lakásban szaratás. A kutya azzal jár, hogy le kell vinni sétálni.
2011. szept. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is inkább takarítottam, mint pelusoztam, pont azért, hogy nehogy rászokjon. De ezen kár vitatkozni, már megtörtént,
2011. szept. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

hát szerintem meg sokkal higénikusabb a pelenka, minthogy össze vissza pisiljen és kakiljon mindent, így legalább nem kell keresgélni, mert mindig tudom hogy hova történt a dolog, ugyhogy ezerszer pelenka mint hogy véletlenül belelépjek én vagy akár egy vendég...az elég cikis lenne

A másik pedig az hogy nem tudom hogy vinném le félóránként a 4dikről wcni, mivel melózom is nem csak a napot lopom...

na mindegy a lényeg hogy át lehet szoktatni, mert már párszir sikerült kint elvégazni a dolgot...

2011. okt. 3. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!