Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanitas, feldagadt seb,...

Timtimi kérdése:

Ivartalanitas, feldagadt seb, utokezeles. Valami gond van?

Figyelt kérdés
9 honapos kan kutyam hetfon volt ivartalanitva...mar a mutet utan es azota is egy kisebb alma nagysagu gob a muteti heg ...gyakorlatilag olyan mintha meg mindeg ivaros lenne, doki szerint ennek igy kell lenni es majd lelohad...azert aggodom erte....azota is szinte naponta verzik, tegnap ont nem de ma igen..es beleragadnak szorszalak...de a doki befujta meg hetfon es azt mondta nehogy hozzanyuljak, hanem egy het mulva vigyem kontrollra...csak szerintem csunya h igy meg van dagadva vagy ez normalis? hetfon mindenkepp viszem dokihoz...
2011. okt. 1. 12:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
esetleg nézesd meg egy másik dokival, nekem nem tűnik normálisnak, hogy folyamatosan vérezget, pláne majd egy hét után
2011. okt. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nekem sem tetszik...csak valahol szegyelnem is mashoz vinni...a doki azt mondta h fog verezni es h az jo mert ha nem jonnek ki akkor lenne baj....hat nem tudom...amugy en jo orvosnak tartom, es bizom benne csak ...amiket lattam tobbszor belinkelt kepeket mas kutyusok sebhelyerol nah az nem is hasonlit erre....
2011. okt. 1. 12:25
 3/13 anonim ***** válasza:
dobj ide egy képet, a hozzáértők majd megmondják jó-e
2011. okt. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2011. okt. 1. 12:36
 5/13 A kérdező kommentje:
linkeltem nehany kepet, koszi az otletet...igy egyszerubb:)
2011. okt. 1. 12:37
 6/13 anonim ***** válasza:

Doki!

Az orvos a herezacskót is bevarrta (erre két megoldás van, az orvosok többsége nem varrja be) és ezért a folyadék nem tud távozni belőle. Vidd másik orvoshoz!

2011. okt. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
ok....de nem ertem, azt mondta direkt nem varrja be teljesen h kijohessen aminek ki kell....
2011. okt. 1. 12:40
 8/13 anonim ***** válasza:
1-2 vagyok, ez ocsmányul néz ki :S keress másik dokit!
2011. okt. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ahhhh....annyira feltem attol, hogy valami baj lesz...de hat mindenhol azt olvasom es hiszem is, hogy jobb a kutyanak...nah de ez.....fene enne meg:( Ugy erzem magam mint valami utolso senkihazi gazdi...jot akarok neki erre kijon valami ocsmany, valoszinuleg fajdalmas dolog...:(
2011. okt. 1. 12:43
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy fájdalmas, csak ki kell nyitni a varratot és leengedni ahol meggyűlt.

Vidd el egy másik dokihoz

2011. okt. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!