Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az h az egyik...

Miért van az h az egyik kiskutyát mindig az ól mögé viszi az anyja?

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 12:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
Ott is hagyja olyankor, egyedül? Ha igen, akkor nem életrevaló. Az ilyet nem is kell visszapakolni az anyjához, tudja az anyuka, hogy kit kell kiszelektálni.
2011. okt. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
69%

így van. az anya tudja, hogy baj van a kicsivel. Vagy ha sokan vannak, akkor kiválasztja a legkisebbet és neki mennie kell. Ez farkastörvény, annyit tudsz tenni a piciért, hogy te eteted és meglátod majd, hogy mi lesz.

Gondolom orvos nem látta a kicsiket. Pedig legalább ezt az egyet érdemes lenne megnéznie.

2011. okt. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
67%

Ól mögé? gondolom falusi kutya, az a strapabíró fajta. bolond lennél orvoshoz szaladgálni vele.

Nos, lehet tényleg kidobta az anyja, az állatvilágban vannak ám furcsaságok.

Ha megsajnálod a kicsit, etetsd te..végül ő lesz a leghálásabb :)

2011. okt. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
52%

én nem etetném, ha az anyja "halálra" itélte. Már pedig tapasztalatból..

Én is ezt csináltam az egyik kölyökkel, mert sajnáltam, hogy kirakta az anyja az alomból. Nagyon melankólikus kutya lett belőle, valóban nem életrevaló, kis szerencsétlenség. Azóta nem tudom mi van vele, mert elajándékoztuk a kutyusokat.

2011. okt. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
68%
Nem szabad mesterségesen táplálni. Ez a természet törvénye, és annál az anyakutyánál nem tudja jobban senki, hogy melyik kiskutya életképes. Nagyon sok, és komoly következményei lehetnek a jövőre nézve. Belőlük kerülnek ki sokszor az allergiás, érzékeny gyomrú, gyenge idegrendszerű, beteges kutyusok. Fájdalmas dolog, de el kell engedni. Ilyenkor az a leghumánusabb módja, hogy az ilyen kiskutyát elaltatja az orvos.
2011. okt. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nézzesd meg egy állatorvos a kicsit.
2011. okt. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
72%
13:44 engem mindig le ordibálnak itt mikor mondom ,hogy hülyeség az ilyan állatokkal foglalkozni!És téged? ment a zöld kéz!!
2011. okt. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
70%
Mióta olvasom a gyakorit, ezek voltak a legtökéletesebb válaszok! Teljesen igazatok van. Én tenyésztő vagyok, és én is ezt tapasztaltam, hogy amelyik kutyust, a mama elkezd cipelgetni, annak az életéért nem szabad küzdeni. Van rá esély, hogy meg lehet menteni, de ritkán lesz kifogástalan.Itt el merem mondani,talán így névtelenül nem koncolnak fel érte, de én két hetes korig, nem gyógyítom a kiskutyákat. Nem az érdekel, ha elveszítek belőlük, hogy mennyi pénzt kapnék érte, hanem, hogy csak a leg egészségesebbeket neveljem fel. Na, most lehet fujjolni!
2011. okt. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
55%
És ez igy helyes.!!!!!
2011. okt. 7. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Akiteki ***** válasza:
50%
Tavaly próbáltam cumiztatni és nevelni az egyik kölyköt, akivel az anyja nem foglalkozott. 2 nap és 2 éjszaka nem aludtam, aztán mégis elpusztult szegény. Nekem rosszabb volt, mint az anyjának. Soha többé nem avatkozom a dolgaikba, ők jobban tudják.
2011. okt. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!