Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem baj ha a kutyám még...

Nem baj ha a kutyám még ilyenkor sőt télen is fürdik a Dunában? Spánielről van szó.

Figyelt kérdés

Szóval mindig lesétálunk a dunára ahol az az első dolga h. úszik egyet :D nyáron tudom hogy jó mert lehűti magát, de most már azért szerintem hideg van.

Szerintetek hagyhatom nem lesz baja??

(2 éves szuka)


2011. okt. 6. 19:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
Én tuti nem engedném holnaptól már hűl a levegő..könnyen megfázhat..
2011. okt. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
szerintem ne hagyd mert nagyon gyorsan összeszedhet egy tüdőgyulladást vagy felfázik
2011. okt. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Akkor elengedi se nagyon tudom mert ma a töltésen sétáltunk és olyan 200m erdőn keresztül lerohant a vízhez fürdött és jött vissza xD

Meg mire hazaérünk mindig megszárad de azért várom még a válaszokat.

2011. okt. 6. 19:47
 4/16 anonim ***** válasza:
44%
télen ? eszednél vagy ? -.-" ugorj be mellé basszus...
2011. okt. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
27%
Keresheted az önigazolást...de hidegben egy kutya ugyanúgy összeszedhet betegségeket mint egy ember...te se mész be télen a hideg vízbe..
2011. okt. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
de azt se csinálhatom hogy soha nem engedem el ?!
2011. okt. 6. 20:01
 7/16 anonim ***** válasza:
44%

akkor miért kérdezted ha már úgyis eldöntötted, hogy beengeded? Itt vannak a válaszok...

igen, lehet baja

Mostantól kezdve a te felelősséged, sétáltasd máshol vagy tanítsd meg, hogy csak parancsra mehet be a vízbe..

2011. okt. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
és azt hogy?(mármint megtanítani hogy parancsra mehet csak a vízbe)
2011. okt. 6. 20:35
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan fürödhet, semmi baja nem lesz! Nem hülye, ha fázna nem menne bele! A goldik és a labradorok is úsznak még a jeges vízben is.
2011. okt. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
am. csak azért kételkedtem mert múltkor lent voltak vadászok is elég hideg volt az ő spanijuk is fürdött és azt mondták az enyémre hogy 500E-adnak érte mert annyira jó úszó így apportírozó.(ez volt tavaly télen):)
2011. okt. 6. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!