Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyafajta a leghűséges...

Melyik kutyafajta a leghűségesebb?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a kutyák alapból nagyon hűségesek, de azért mégis, gondolom van különbség.
2011. okt. 9. 18:21
 1/9 anonim válasza:
38%
a papucs férj...
2011. okt. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
75%
Szakszeru valasz szerintem az,hogy minden kutya huseges.Ez igaz is.Szerintem(tapasztalat) a leghusegesebb kutyak a nemetjuhaszok.Tobb kutyam is volt mar kiskoratok, torzskonyvvel(pl.rottweiler stb) de a leghusegesebb/okosabb/inteligensebb/szebb mindkozul a nemetjuhaszom.:D
2011. okt. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Inkább az egygazdás kutya fajták hűségesek,de végülis minden kutya. Tapasztalatim alapján főleg a menhelyről mentett kutyák a leghálásabbak,hűségesebbek az emberrel.
2011. okt. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

szia!


Ha olvasol leírást a mudiról, mindenhol odaírják, hogy nem lehet elhagyni séta közben. Én a valóságban is tapasztalom! Állandóan mellettem van, nem megy ki a nyitott kapun, soha. Nagyon hűséges, és általában a család egy tagjához nagyon ragaszkodik. Ez a standardban is benne van. De ezt így nem lehet leírni, ezt ki kell próbálni egy igazi mudival !! :))

2011. okt. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Akiteki ***** válasza:
85%
A jól nevelt, jól irányított, megfelelően tartott kutya a leghűségesebb. Nem fajtafüggő.
2011. okt. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
71%
Szerintem a Hovawart!
2012. jún. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
11%

A labrador! Mindig vissza jön a parancsra (gyere ide!), még ha egy őzt, madarat, akármilyen prédát lát meg.

Meg szerintem a beagle is hűséges, bár nem való kezdő kutyázóknak. Ő és a labradorom tartja a pálmát, pedig dolgoztam már rengeteg kutyával.

2013. márc. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%
ez nem a fajtától függ! de általában az utcáról/menhelyről mentett kutyák a leghűségesebbek. viszont attól is függ hogy a gazdája hogy/mennyit foglalkozik vele
2013. máj. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%
Talán az akita inu-k. Gondoljunk csak Hachiko-ra, aki gazdija halála után éveken át, egész életében a megszokott időben várta a pályaudvaron.... Bronzszobrot is emeltek neki Japánban a Sibuja pályaudvarnál. Őt lett Japánban a hűség jelképe. Ő is akita volt.
2013. dec. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!