Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajtáju kutyát ajánlaná...

Milyen fajtáju kutyát ajánlanátok egy csivavához?

Figyelt kérdés
Van egy kölyök csivavám és szeretnék hozzá egy másik kutyát(nem csivavát) lehetőleg addig még a kis csivim nem nő fel és még össze tudnak nőni.Nem muszály ilyen nagyon pici kutyának lennie ( pl a yorki vagy a bologneese,havanese ezt a hármat nemnagyon szeretném ) szerintetek egy cavalier king spániellel jól kijönne? vagy uszkárral?esetleg Wipettel? Ti milyen kutyával tartanátok együtt egy csivavát?
2011. okt. 11. 10:38
 1/10 anonim ***** válasza:
én majd pit bullt fogok venni a csivimhez :)
2011. okt. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egyébkén az első hozzá szóló lehet,hogy poénnak szánta,de képesek a kis piszkok a nagy kutyán úrrá lenni és ezzel a falka vezérséget át venni.:)

Olyan visító hangot ad ki magából a kis kutya ,hogy a nagy azt hiszi ő az erősebb.

Válasz:

Bármi jó csak ne azonos neműek legyenek ,vagy az egyiket ivartalanítani kell.

2011. okt. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!:)


Én az uszkárra szavazok!


a spani inkább zsákmányos, nem lenne "közös témájuk". Ráadásul elég lustika általában.

a whippet meg zsákmányos és futóbolond, nem tudom, a csivava mennyire rajongana ezért... agarat nem ajánlanék mellé.

viszont az uszkár!:)

szerintem ő lenne a tuti választás, mindkét fajta elég okos, szeretik a trükköket és játékosak...

szerintem jól elszórakoztatnák egymást.:)

2011. okt. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az exemnek törpespicce volt csivava mellett, tök jól megvoltak :)
2011. okt. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerre egy kölyök is bőven elég, főleg egy csivava, akinek azért elég erős karaktere van, lesz vele küzdeni valód. Élőszőr neveld meg őt, vidd kutya suliba, legyen jól szocializált, szófogadó és ha már minden ok, akkor jöhet egy új kutyus.
2011. okt. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Egy kölyök kutyát is nehéz normálisan megnevelni, nemhogy kettőt egyszerre.
2011. okt. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

NE azonos neműeket, hát te aztán tudsz valamit...

és FŐLEG ha NEM azonos neműeket vesz, akkor ivartalanítson, nem kell még pár csivi mix

te meg elsőnek neveld meg a mostani kutyádat, foglalkozz vele, ne akarjál egyből még egy kutyát

ha normálisan neveled a mostanit akkor meg később is hozzá tudsz szoktatni egy új kutyát

2011. okt. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) persze ugy gondoltam mikor majdnem felnőtt mert olvastam én is hogy ha két kölyök van együtt akkor megoszlik a figyelme és inkább a saját fajával fog foglalkozni és nehezeb lesz kezelni és nevelni. mikor majdnem egyéves lesz majd akkor szeretnék neki társat.
2011. okt. 11. 16:46
 9/10 anonim ***** válasza:
nem a kor a fontos, hanem a nevelés. Van olyan 7-8 hónapos kutya, aki szófogadásban lekörözi a felnőttek, de van hogy még 2-3 évesen is tiszta gyagyás kölyök. Ez elsősorban rajtad múlik.
2011. okt. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok...

nem poénnak szántam :)

2011. okt. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!