Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kutyaruháról?

Figyelt kérdés
Van egy 4 hónaps csivavám elég fázós kis eb. A hasán melkasán és naykán egyáltalán nincs szőr ezért muszály neki a kutyaruha ha hideg van. A ruhája ilyen nagyon puha szörös meleg anyag ami fekete és szürke és fehér virágok vannak rajta a nyakán pedig vastabb fehér szörme. A szabása elég egyszerü alul tépőzáras és a hátáig védi őt a ruha nincs rajta semmi flitter fodrok szoknya lelógó izé bizé stb. Szerintetek ez a ruha ilyen "plázacicás"?????? van neki ugyan ilyen ugyan ez a szabás és anyag csak a mintája ilyen leopárdmintaszerü.
2011. okt. 11. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nem bár a leopárd mintás elég cigányos nekem x) én az én kutyámra egy egyszerű fekete pulcsit adtam mikor hideg volt meg volt egy macim és volt egy piros pólója átszabtam aztán mikor nyírtam akkor jobban láttam hogy a lábán hol kell lenyírni amúgy azt nem használtam :)
2011. okt. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
* a szőrt első voltam
2011. okt. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább olyat vegyél, ami vízlepergető, és széldzseki féle. Szőrös izé nem kell, neki mert egyrészt szétcseszi a saját szőre hőszigetelését, másrészt ha elázik, akkor cseszheted, meg fog fagyni szegény, még jobba, mintha ruha nélkül ázott volna meg.
2011. okt. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. azért lesz leopárdmintása is mert volt ilyen anyagunk csak ilyen szinben és akkor gondoltam már varratok ilyet is. Mondjuk a virágos nekem is jobban tetszik azért az nem olyan "cicababás" mert nem szeretnék annak tünni csak egyszerüen a kutyámnak szüksége van rá ha nemakarom hogy megfázzon. Amugy van neki egy egyszinü barna vizlepergetős vastag kabátja is .
2011. okt. 11. 17:08
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem is egy vízlepergetős és belül jó meleg anyagú ruha kell neki... mert ez nem ázik át a hótól se...ami nem vízlepergetős az hamar átázik és a kutya könnyebben megfázik..


most lett a bichonomnak levágva a szőre és neki is varrni akarok egy ruhát mert már fázik szegény remeg amikor lent vagyunk bár ma nem ,mert jó idő volt....majd az angol használt ruhásba körül nézek és olcsón veszek egy vízlepergetős anyagot/ruhát meg vmi jó meleget...

én is próbálok olyat összeválogatni/varrni ami nem plázacicás.. mert én azokat utálom...

2011. okt. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!